Як правильно наносити гель-лак?

Як правильно наносити гель-лак?

Гель-лак є тим покриттям, яке дозволяє зберегти манікюр протягом декількох тижнів в ідеальному вигляді. Сьогодні це досить поширена процедура, і якісне її виконання може запропонувати будь-який салон краси. Правда, деякі дівчата, обзавівшись необхідними матеріалами і обладнанням і розібравшись в тому, як правильно наносити гель-лак, успішно справляються із завданням самостійно. Але в ряді випадків у тих, хто вирішив освоїти цю техніку, все ж виникають певні труднощі: лак сколюється, відшаровується, пузириться і багато чого ще. Розглянемо цей процес з самого початку.

Зміст статті

  • Підготовка нігтя
  • Перший етап: використання Фрешер
  • Другий етап: нанесення праймера
  • Третій етап: нанесення базового покриття
  • Четвертий етап: безпосередньо фарбування < П'ятий етап: топ і клінсер
  • Підготовка нігтя

Найпоширеніша помилка в процесі нанесення гель-лаку - це невірно підготовлена ​​нігтьова пластина. Край нігтя повинен бути абсолютно рівним і гладким. Це необхідно для того, щоб при запечатування його кінчиків лакове покриття не збивалася грудочками. Такі ущільнення будуть в процесі носіння дуже швидко відколюватися, що неминуче зашкодить і саму нігтьову пластину.

Перед тим як наносити гель-лак будинку, потрібно трохи підчистити кератиновий шар нігтя для поліпшення його зчеплення з базовим покриттям.Виконується ця процедура баффом з високим ступенем абразивності. Дуже важливо не захоплюватися цим процесом. Слід буквально пару раз пройтися інструментом по нігтя. І ні в якому разі не сточувати його з усіх боків в тонюсіньку плівку. Якщо перестаратися з підчисткою, то стан нігтів після такої процедури значно погіршиться, і сам гель-лак тут буде ні до чого.

Далі переходимо безпосередньо до самої процедури нанесення гель-лаку.

до змісту ↑

Перший етап: використання Фрешер

Фрешер, він же обезжириватель, необхідний для того, щоб видалити з поверхні нігтя зайву вологу, шкірний жир і залишки дрібного пилу. Саме остання може стати основною причиною деформації гелевого покриття і виникнення на ньому горбків. Застосування Фрешер є обов'язковим в процедурі нанесення гель-лаку. Не потрібно замінювати його спирт- або ацетонсодержащімі засобами, оскільки в них можуть знаходитися будь-які допоміжні добавки (наприклад, масло), які на цьому етапі зовсім ні до чого.

до змісту ↑

Другий етап: нанесення праймера

Важливість цього етапу полягає в тому, що праймер поліпшує зчеплення пластини нігтя з гель-лаком. При роботі з гелевим покриттям, як правило, застосовується безкислотний праймер. За всіма правилами, він повинен наноситися повністю на всю пластину нігтя. Але недосвідчені дівчата або недобросовісні майстри манікюру з метою економії коштів обробляють праймером лише кінчики нігтів. Це часто призводить до відколів самого покриття, і виробник лаку тут зовсім не винен. Вся справа в тому, що порушується інструкція по нанесенню гелевого покриття.

до змісту ↑

Третій етап: нанесення базового покриття

Нанесення базового шару - це найвідповідальніша частина процесу, яка дозволяє забезпечити хороше зчеплення лаку і нігтя.Крім того, база захищає ніготь від пігментація. Наносити її потрібно тонким шаром, уникаючи попадання на кутикулу. Важливо не забувати про те, що вона розтікається при сушінні і це може статися, навіть якщо її розподіляли акуратно. Дану особливість обов'язково необхідно враховувати.

Після висушування бази потрібно прибрати дисперсійний шар. Це допоможе рівномірно нанести кольоровий лак і запобігти його розтікання. Правильно, звичайно, сушити кожен палець окремо, але в домашніх умовах це зробити проблематично, особливо якщо для сушіння не використовується спеціальна лампа. Тому прийнятним варіантом для будинку буде висушити спочатку чотири пальці, а потім окремо великий. Це запобіжить розтікання.

до змісту ↑

Четвертий етап: безпосередньо фарбування

Покриваючи нігті гель-лаком, необхідно пам'ятати важливе правило: наносити його потрібно декількома тонкими шарами. Занадто товстий може дати хвилясте покриття або здуття при сушінні.

В фарбуванні теж є свої нюанси. Дуже часто дівчата скаржаться, що в процесі нанесення лак пузириться. Відбувається це від вкоріненою звички струшувати лаки перед використанням. Перемішувати гель-лак все-таки потрібно, оскільки інакше пігмент осідає на дно. Але правильне перемішування - це акуратне обертання флакона в різних напрямках, а не енергійна тряска. Якщо флакон все ж струснули, необхідно відкрити його і, не виймаючи пензлик, дати постояти годин п'ять.

до змісту ↑

П'ятий етап: топ і клінсер

Після нанесення лаку до необхідної щільності кольору можна переходити до нанесення топа. Тут секрет в тому, що його необхідно як слід просушити, інакше ризикуємо втратити блиск.

Обов'язково потрібно просушувати кожен окремий шар, який нанесений. Коли манікюр закінчений, слід зняти дисперсійний шар. Тут багато помиляються, використовуючи спиртові або ацетонсодержащіе кошти. Вони добре знімають липкий шар, але передбачити, в яку реакцію вступлять обрана рідина і покриття гель-лаку, зможуть тільки хіміки. Тому не варто ризикувати ідеальним манікюром і часом, витраченим на нього. Краще користуватися особливою рідиною, призначеної спеціально для цих цілей, - клінсером.

Вкрай корисно по завершенні процедури нанести спеціальне масло на кутикулу і самі нігтики. Якщо вони ослаблені і потребують додаткового харчування, можна провести масляні втирання не один раз.