Як додати в чорний список в Одноклассниках?

Як додати в чорний список в Одноклассниках?

За останні роки функціонал соціальної мережі Однокласники помітно покращився. З'явилися сервіси "Музика" і "Відео", головна сторінка соціалки перетворилася в кращу сторону. Але деякі функції залишилися незмінними - "невидимка", "чорний список", "закритий профіль". Кожна з цих функцій буде корисна будь-якому користувачеві Однокласників. Так, при активованої "невидимці" ви зможете перебувати в соціалці, не турбуючись про те, що вас помітять. Функція "закритий профіль" дозволяє закрити доступ до свого облікового запису від всіх користувачів. Що стосується "чорного списку", то ця опція, на відміну від двох вищезгаданих, безкоштовна. Завдяки "чорному списку" можна заблокувати доступ до Привату і сторінці певному користувачеві соціальної мережі. Як додати в чорний список в Одноклассниках?

Чи не хочете спілкуватися з певною людиною в Одноклассниках? Додайте його в "чорний список" і забудьте про нього назавжди. Якщо ви занесете користувача в НС, то він не зможе залишати коментарі на вашому форумі, оцінювати фотографії і, найголовніше, писати вам повідомлення.

Занести користувача в "чорний список" досить просто. Авторізуемся в соціальній мережі і відкриваємо головну сторінку свого профілю в повній версії сайту.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо користувач заходив до вас в гості, але при цьому не написав вам повідомлення, відкриваємо його сторінку і натискаємо на посилання "Написати повідомлення".

натисніть на картинку для збільшення

У відкритому мессенджере поряд з користувачем натискаємо іконку блокування, зазначену на зображенні нижче:

натисніть на картинку для збільшення

Сайт запросить у вас підтвердження блокування користувача. Ще раз задаємо собі питання - чи потрібно відправити цю людину в "чорний список"? При позитивній відповіді тиснемо кнопку "Блокувати".

натисніть на картинку для збільшення

Розібравшись з тим, як в Одноклассниках додати в чорний список, потрібно впевнитися, що користувач насправді знаходиться в НС. Відкриваємо головну сторінку профілю, натискаємо на посилання "Ще" і в списку, що випадає вибираємо "Чорний список".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці відобразяться додані в ваш "чорний список" користувачі.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви з яких-небудь причин вирішили розблокувати користувача і дозволити йому спілкуватися з вами, то наведіть курсор на користувача в "чорному списку" і натисніть на посилання "Розблокувати".

натисніть на картинку для збільшення

Іноді виникає ситуація, що користувача, якого потрібно заблокувати, немає ні в гостях, ні в месенджері. Введіть його дані в пошуку (прізвище, ім'я, вік і місто) і знайдіть його через пошукову систему сайту. Після чого виконайте всі вищевказані дії і відправте його в "чорний список".