Як зайти в реєстр windows 7?

Як зайти в реєстр Windows 7?

Багатьом користувачам в ході роботи з Windows доводиться вносити зміни в реєстр. Частина користувачів ПК вважає внесення змін до реєстру долею адміністраторів. Безсумнівно, реєстр - це найважливіша складова операційки, і поводитися з ним треба обережно. Будь-яке довільне зміна будь-якого параметра може привести до збою в системі і втраті важливих даних на диску. Але якщо у вас під рукою є "правильна інструкція" по зміні параметрів, то боятися не варто. Правда, спочатку потрібно розібратися з питанням, як зайти в реєстр Windows 7.

Системний реєстр Windows - це спеціальна база даних для зберігання параметрів і налаштувань програмного і апаратного забезпечення ПК. Реєстр зберігає в собі величезну кількість інформації, будь то інформація про встановлені програми або профілях користувачів. Таким чином, будь-яку настройку можна змінити через системний реєстр Windows. Але бездумне внесення змін до реєстру може призвести до непрацездатності системи.

Зміст статті

  • Відкриття системного реєстру
  • Очищення реєстру

Відкриття системного реєстру

Отже, щоб зайти в реєстр на Windows 7, досить виконати пару дій. Відкрити реєстр можна двома способами. Причому обидва способи прості і не вимагають особливих знань в комп'ютерах.

Відкриваємо меню "Пуск" і в пошуковому рядку "Знайти файли і програми" вводимо слово regedit.

натисніть на картинку для збільшення

Система виявить файл regedit. exe. Кількома по ньому лівою кнопкою мишки і, вуаля, системний редактор реєстру Windows 7 відкритий.

натисніть на картинку для збільшення

Другий спосіб відкриття реєстру також простий. Натискаємо на клавіатурі дві кнопки (Windows і R) одночасно. Відкриється вікно "Виконати". Вводимо слово regedit і натискаємо "Ок" або "Enter" на клавіатурі.

натисніть на картинку для збільшення

Після натискання на кнопку відкриється редактор реєстру Windows.

до змісту ↑

Очищення реєстру

Якщо вам потрібно очистити системний реєстр, то не обов'язково його відкривати і перевіряти помилкові шляхи. Існують спеціальні програми - чистильники, які можуть прибрати на вашому комп'ютері в автоматичному режимі. Найкращою є утиліта CCleaner, яка, крім очищення реєстру, дозволяє правити автозагрузку і видаляти зайвий сміття з комп'ютера.

Після запуску CCleaner відкриваємо вкладку "Реєстр" і тиснемо кнопку "Пошук проблем". Після закінчення пошуку натискаємо на кнопку "Виправити"

натисніть на картинку для збільшення

Утиліта запропонує вам виправити кожен параметр окремо або всі відразу. Кількома на "Виправити зазначені". Завершуємо процес очищення реєстру кліком на кнопку "Закрити".

натисніть на картинку для збільшення

Запускаємо сканування помилок реєстру повторно. Якщо помилок не виявлено, то у вікні ви побачите напис "Неполадки не знайдені".

натисніть на картинку для збільшення

Що ж, тепер ви знайомі з тим, як зайти в редактор реєстру Windows 7. Пам'ятайте, що без потреби в реєстр не варто лізти, а бездумна правка параметрів часто призводить до реінсталляціі Windows.Наочно відкриття реєстру представлено на цьому ролику: