Як часто можна фарбувати брови?

Як часто можна фарбувати брови?

Самая болісна ранкова процедура для дівчат зі світлим бровами - їх підфарбовування, а точніше, малювання. Опрацьовувати контур бровной дуги і заповнювати його потрібно практично з нуля, а це дуже тривалий процес. Багато жінок давно знайшли альтернативний метод - фарбування брів в темний колір із застосуванням хімічної фарби. Так вони виглядають більш доглянуто, охайно, та й на час можна забути про ранкові мистецтва. На жаль, фарба швидко сходить. І тоді виникає резонне питання, як часто можна фарбувати брови.

Зміст статті

  • Наскільки швидко вимивається фарба?
  • Часто - не означає правильно!
  • Чому не можна занадто часто фарбувати брови?
  • Догляд ніхто не відміняв

Наскільки швидко вимивається фарба?

Зазвичай волоски починають тьмяніти в кінці другого тижня, тобто приблизно через 14 днів після фарбування. Це багато в чому залежить від кольору фарби - більш темний довше помітний на бровах, ніж світлий. Але відразу після фарбування темні брови не особливо гармонійно поєднуються з особою і волоссям. Також має значення виробник використовуваного продукту. Між представниками однієї цінової категорії різниця рідко буває відчутною. А ось фарби класу "люкс" дають чудовий результат і носяться не менше трьох тижнів. Але не всі готові витрачати великі суми на настільки специфічну косметику.

до змісту ↑

Часто - не означає правильно!

В середньому після закінчення двох-трьох тижнів, коли колір брів перестає бути яскравим або зовсім вимивається, багато жінок наважуються на повторну процедуру фарбування. Є й ті, хто використовує неякісну, дешеву фарбу в домашніх умовах у міру необхідності, тобто відразу ж при появі перших ознак "загасання" кольору. Але такий підхід не можна вважати правильним. Тоді як часто можна фарбувати брови фарбою? Оптимальний період між фарбування - 1 місяць. Потрібно обов'язково витримувати паузу, щоб уникнути побічних ефектів.

Якщо волоски починають тьмяніти раніше, ніж через два тижні після фарбування, простіше взяти в руки косметичний олівець в тон брів і зробити їх чіткіше з його допомогою. Існує також спеціальна туш для брів, яка полегшить завдання в разі, якщо потім, буде бляклими. Цей процес, звичайно, зажадає більше часу на приведення себе в порядок, але дозволить уникнути неприємностей зі здоров'ям. Надалі в будь-який момент можна перейти на більш якісну професійну фарбу. Тоді не доведеться надто рано хапатися за додаткові косметичні засоби.

до змісту ↑

Чому не можна занадто часто фарбувати брови?

На це є дві прості причини. По-перше, волоски починають випадати від руйнівного впливу хімії. А по-друге, підвищується ризик виникнення алергічної реакції. При занадто частому використанні фарби жінки стикаються з тим, що волосків стає менше. А значить, і без того не дуже яскраві брови ще більше "губляться" на обличчі. Тому краще за все не ризикувати тільки заради того, щоб скоротити час на оформлення макіяжу з ранку.

Потрібно розуміти, що фарба для брів - це хімічний продукт, схожий з тим, що використовується при фарбуванні волосся. Вона також здатна провокувати алергію. При алергічної реакції можуть з'являтися вогнища запалення, висип, почервоніння, набряки, сочаться рани та інші дерматологічні проблеми. Вони виникають не тільки в зоні росту волосся, але і безпосередньо на шкірі, в області століття або надбрівної дуги. Якщо спостерігається подібна реакція на фарбу, обов'язково слід припинити її застосування.

до змісту ↑

Догляд ніхто не відміняв

Не можна забувати про обов'язкове догляді за бровами, особливо при фарбуванні. Рекомендується щодня використовувати кошти для росту волосся. Зазвичай вони випускаються в гелеобразном вигляді, не мають кольору, тому на бровах залишаються непомітними. Це дозволить скоротити ризик випадання волосків і навіть зробити брови густіше.