Як добре грати в world of Tanks (WoT)?

Як добре грати в World of Tanks (WoT)?

Щоб бути "нагібатором" в World of Tanks, потрібно володіти прямими руками, хорошими реакцією і мисленням. Але крім цього гравець повинен знати всі аспекти гри, плюси і мінуси певних класів танків і вміти обчислювати слабкі ланки в команді. Власне кажучи, про те, як добре грати в World of Tanks, ми і поговоримо в цій статті.

Рада № 1

Отже, насамперед потрібно правильно налаштувати клієнт. Зайва "відволікаюча" графіка в грі буде заважати вам в бою. Відключаємо "розгойдування в снайперський режимі", прибираємо "траву" та інші ефекти. Чим більше FPS в грі, тим краще для вас. Багато гравців занижують показники графіки, щоб зникли дим від танків, туман і інші графічні фішки.

натисніть на картинку для збільшення

натисніть на картинку для збільшення

Рада № 2

Встановлюємо додаткові моди, які розширять функціонал гри і дадуть користувачеві трохи переваги в бою. Наприклад, вам обов'язково знадобиться новий покращений приціл з таймерами і інфомаркерамі, "розумна" міні-карта з колами огляду, маркерами танків і засвіти противника, а також різні доповнення у вигляді інфопанелі обраного танка, маркерів засвіти в "вухах", озвучування шостого почуття і т. д. Все корисні моди об'єднуються в паки: Jove, Amway 921 та інші.

натисніть на картинку для збільшення

Крім цих модифікацій обов'язково встановіть комплексний XVM-мод, який крім "Оленеметра" включає в себе лог нанесеного шкоди, захоплення бази та інші доповнення.

Рада № 3

Щоб пінг не просідає в грі, попередньо вимкніть аську, скайп, торренти і браузери. Вимкнувши все те, що "поїдає" ваш інтернет, ви зменшите пінг в грі і завдяки цьому будете комфортніше відчувати себе в бою.

Рада № 4

Для отримання відповіді на питання, як добре грати в WoT, не потрібно вивчати гори книг. Досить регулярно переглядати відеогайди по вас танкам і картам. Досвідчені гравці витрачають час, викладаючи всі плюси і мінуси танка в гайдах, докладно розповідають про карту і кращих місцях на ній. Витратьте кілька годин на перегляд відео. Це буде набагато корисніше, ніж якщо ви будете оглядати карту самі.

Рада № 5

Для хорошої гри потрібно хороший танк. Безсумнівно, спочатку у вас буде слабка низкоуровневая техніка, але з часом, прокачавшись до топових танків, ви поставите в ангарі грізні бойові машини. Намагайтеся вибрати той клас техніки, який вам більше подобається. Інакше гра не буде доставляти задоволення.

Наприклад, легкі танки більше підходять для гравців-аматорів динамічної гри. Активний світло, прорив на базу ворога, знищення артилерії - все це можна об'єднати одним словом - "ЛТ". Але у легких танків мало міцності, і, як правило, вони гинуть в перші три хвилини бою.

натисніть на картинку для збільшення

Середні танки - грізні бойові машини з середньою товщиною броні і хорошою динамікою. По суті, це універсальні машини, призначені для різних цілей. Але і серед них знаходяться виключення: картонний Батчат, тяжелобронированним E50M.

Важкі танки, або тяжі, призначені для продавлювання оборони ворога. У більшості випадків важкі танки малоповоротліви в силу великої маси, добре броньовані і оснащені потужними знаряддями.

Пт-сау - це клас техніки, призначений для любителів постріляти з-за кущів. У пт-шек потужна лобова броня, забійні знаряддя і хороший коефіцієнт маскування. До мінусів даного класу можна віднести відсутність вежі і "бажання" арти їх знищити. Топові пт-сау для артилерії ворога - мета № 1.

натисніть на картинку для збільшення

САУ, або артилерія, - клас танків для самих ледачих гравців. Живуть довше за всіх в бою, стріляють в спеціальному артилерійському режимі через всю карту, мають потужні знаряддями, але в більшості боїв страждають від легких танків і СТ.

Лише вибравши свій клас техніки, налаштувавши клієнт і встановивши додаткові моди, можна навчитися добре грати.