Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю?

Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю?

Буває так, що випадкова зустріч, погляд, знайомство в загальній компанії надовго западають в пам'ять, будять емоції і тривожать уяву. А іноді давно знайомий і звичний друг (колега, однокурсник, приятель) раптом починає викликати симпатію і хвилювання, відмінне від звичайних дружніх відносин. І так страшно помилитися, зважитися на відвертість і почути у відповідь "ні" ... Чи є способи уникнути незручних розмов, як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю і що він відчуває до тебе?

Досить проявити увагу до зацікавило людині, постаратися проаналізувати його поведінку, щоб з великою часткою ймовірності відповісти на виниклі питання. Справа в тому, що багато моделей поведінки, жести і вчинки закладені в чоловіках на інстинктивному рівні, деякі рухи і міміка мозком контролю не, виникають спонтанно, як би самі по собі. Уважна жінка може з легкістю читати ці ознаки, пророкуючи реакцію і поведінку чоловіка на ті чи інші свої слова і вчинки.

Зміст статті

  • Про що повідають очі?
  • Мова рухів
  • "Дивлюся в тебе, як в дзеркало ..."
  • Найточніший спосіб

Про що повідають очі?

Не дарма говорять про те, що в очах можна розглянути душу. Потрібно тільки бути уважним і об'єктивним. У момент зустрічі іноді досить поглянути на зіниці чоловіки, щоб точно сказати, подобається йому жінка чи ні.

Природою так влаштовано, що при погляді на об'єкт, що викликає радість, бажання і хвилювання, очі людини розчиняються ширше, зіниці різко розширюються, вираз очей стає відкритим і трохи здивованим. При погляді на ворога або щось неприємне погляд, навпаки, перетворюється в пильний і "колючий", повіки прищулюються, а зіниці звужуються. Подібна реакція мимовільна, людина не може її контролювати або якось підробити. Так, у другу або третю секунду він може надіти маску підробленої посмішки або такого ж підробленого байдужості, але ось зіниці заховати не вийде.

Варто зауважити, що бажано попередньо провести хоча б 2-3 спостереження, щоб бути точно впевненою, на що ж так відреагував чоловік. Адже за спиною дівчини міг проїжджати автомобіль або мотоцикл, про який він мріє останні 10 років, ось його очі і спалахнули ...

до змісту ↑

Мова рухів

Насамперед потрібно подивитися на те, як чоловік намагається розташуватися в просторі щодо дами. Про симпатії підкажуть спроби бути ближче, на відстані витягнутої руки, підтримувати зоровий контакт, тримати дівчину в поле уваги, контролюючи її пересування серед інших людей. Спрацьовує інстинкт охорони своєї самки і території, адже чоловіки по натурі - власники. Вподобана дівчина автоматично переходить в розряд "охоронюваних об'єктів", а поява інших самців на горизонті здатне змусити нервувати і прагнути затьмарити можливого суперника.

Якщо чоловік намагається виглядати привабливіше поруч з певною жінкою, то можна сміливо сказати, що вона йому цікава.До прояву "шлюбних танців" можна віднести:

  • розправлені плечі і втягнутий живіт, прагнення виглядати вище і сильніше;
  • м'якший стиль спілкування, злегка захриплий або подрагивающим голос (хвилювання заважає повністю контролювати голосові зв'язки);
  • поза в спілкуванні максимально відкрита, долоні вільні, руки не зчіплюються в замок, не стискуються кулаки, ноги не перехрещуються;
  • людина максимально прагне до спілкування, розвернувшись повністю до об'єкта симпатії, іноді нахиляючись в розмові, посуваючись ближче;
  • частими дотиками обличчя, шиї і волосся хлопець видає не тільки своє збентеження, але і бажання виглядати гарніше, крім того, ці жести неусвідомлено закликають дівчину звернути увагу на його зовнішність;
  • якщо в розмові юнак смикає що-небудь в пальцях (кільце, ключі, гудзик, запальничку), то це говорить про його сумні і хвилюванні, з яким він намагається впоратися.
до змісту ↑

"Дивлюся в тебе, як в дзеркало ..."

Психологія описує такий цікавий момент прояви симпатії, як дзеркальні жести. Суть в тому, що чоловік несвідомо намагається копіювати поведінку і жести тієї жінки, яка його зацікавила. Тим самим він хіба налаштовується на співзвуччя з дівчиною, намагається зловити її хвилю. Виражається це в тому, що хлопець одночасно з дівчиною піднімає чашку з чаєм або келих з вином, синхронно дістає телефон або поглядає на годинник, поправляє волосся або комір сорочки жестом, що повторює її рух. Зазвичай у такій "дзеркальний ритм" потрапляють симпатизують один одному люди в момент її захопленням бесіди один з одним або зустрілися поглядів.

до змісту ↑

Найточніший спосіб

І все-таки найточніший спосіб дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю, - це поговорити з ним.Всі спостереження можуть бути суб'єктивні і трактуватися дівчиною в свою користь, особливо якщо вона сама закохана. Чим більше описаних ознак в поведінці чоловіка, тим більше шансів, що симпатія і інтерес дійсно існують. Але ніякі тести, гороскопи і психологічні прийоми не замінять простого і відвертої розмови. Якщо відносинам судилося бути, то вони почнуться з цієї бесіди, а якщо немає - завжди можна звести все до жарту і не будувати марних ілюзій і надій.