Як скачати музику з комп'ютера на телефон?

Як скачати музику з комп'ютера на телефон?

Величезна кількість бюджетних телефонів і смартфонів з підтримкою карт пам'яті і відтворення популярних музичних форматів витіснили з музичного ринку класичні плеєри, які виявилися не потрібні звичайному користувачеві. Куди простіше взяти з собою смартфон, в якому будуть вся улюблена музика і фільми. До того ж смартфон може виступити в ролі навігатора або цифрового фотоапарата. Безсумнівно, після придбання мобільного пристрою у користувача виникає питання, як завантажити музику з комп'ютера на телефон.

Зміст статті

  • Завантаження пісень за допомогою картридера
  • Завантаження музики на телефон через Bluetooth
  • Завантаження музики за допомогою USB-кабелю

Завантажити музичні файли на смартфон / телефон можна різними способами. Все залежить від наявності в пристрої карти пам'яті і Bluetooth, а також можливості завантаження файлів по USB. Розберемо кожен спосіб завантаження музики на мобільний девайс окремо.

Завантаження пісень за допомогою картридера

Якщо в вашому смартфоні є карта пам'яті, то скористайтеся найшвидшим і легким способом завантаження пісень на ваш девайс - за допомогою картридера. Практично на всіх ноутбуках є картрідер для читання карт пам'яті різних форматів. Вставте флешку з телефону в картрідер і відкрийте "Мій комп'ютер".Вставлена ​​флешка автоматично визначиться як "знімний диск". Відкрийте флешку, знайдіть папку Music My Music і скопіюйте музичні файли з комп'ютера.

Якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то ви можете скористатися зовнішнім картридером. Вони бувають універсального типу а-ля "10 в 1", а також у формі USB-флешки для карт пам'яті формату Micro SD. Вартість таких девайсів не перевищує трьохсот рублів, а швидкість запису файлів набагато вище, ніж при завантаженні музики іншими способами.

до змісту ↑

Завантаження музики на телефон через Bluetooth

Завдяки чіпу Bluetooth можна скачати музику з комп'ютера на телефон без особливих проблем. Нинішні реалії такі, що практично всі смартфони і телефони оснащені модулем "блютус", який дозволяє передавати файли на відстані до 150 метрів. Але щоб скинути музику по "Синьозубого", потрібно наявність Bluetooth як на мобільному пристрої, так і на комп'ютері. У деяких моделях ноутбуків є вбудований адаптер. Втім, ви можете придбати Bluetooth-адаптер окремо і підключити його до комп'ютера.

Після установки драйверів в контекстному меню з'явиться опція "Відправити по Bluetooth". Активуйте "синєзуб" на телефоні і створіть парний пристрій. Потім виберіть файли на ПК і відправте їх на ваш мобільний телефон.

до змісту ↑

Завантаження музики за допомогою USB-кабелю

В вашому пристрої немає слота під карту пам'яті, а на комп'ютері - Bluetooth? Скористайтеся звичайним USB-кабелем, що йде в комплекті практично з кожним пристроєм, щоб завантажити музику на телефон з комп'ютера.

Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, і на екрані телефону виберіть пункт "Передача файлів". Залежно від моделі телефону назва даного пункту може відрізнятися.Після даної процедури комп'ютер розпізнає пам'ять вашого телефону як знімний диск. Відкрийте його і скопіюйте музичні файли в будь-яку папку.

Якщо ви підключаєте смартфон на базі Android, то проблем із завантаженням музики не виникне, так як Android-пристрої відмінно розпізнаються комп'ютером. Досить відкрити пам'ять вашого мобільного девайса через "Мій комп'ютер" і зберегти папки з музикою.

А ось з iOS-пристроями такого "фокуса" не вийде. Завантажити музику на iPhone можна тільки за допомогою спеціальної програми iTunes. Процес завантаження музичних файлів через "Айтюнс" на iPhone представлений в статті "Як користуватися iTunes". Крім того, подивіться наступне відео, в якому детально розказано про завантаження музики на iOS-пристрої: