Як поміняти нік в world of Tanks (WoT)?

Як поміняти нік в World of Tanks (WoT)?

Багато гравців при виборі ника не приділяють йому належної уваги. Для них нік - це лише звичайна назва профілю. Якщо при реєстрації ви придумали безглуздий нік в стилі "123Vasya111" або вказали в якості імені номер телефону, то ви можете його поміняти. Правда, зміна ігрового прізвиська коштує 2500 золота. У перекладі на реальні гроші ваші безглузді дії з вибору імені гравця в минулому обійдуться в 10 доларів (250 голди дорівнює одному долару). Послугу зі зміни ника надає тільки компанія Wargaming. Внаслідок чого лише на сайті компанії можлива зміна ігрового прізвиська. Чи не оплачуйте послуги зі зміни на інших сайтах. Що ж, спробуємо розібратися в тому, як поміняти нік в World of Tanks?

Функція зміни ника з'явилася в грі недавно. Перед зміною ігрового прізвиська потрібно поповнити баланс на 2500 золота. Без золота на балансі не варто навіть відкривати сторінку з настройками.

Також перед зміною варто задуматися про майбутнє ніку, щоб в подальшому не шкодувати про його зміну. При цьому потрібно враховувати, що ігрове прізвисько не повинно порушувати морально-етичні норми і встановлені "Варгеймінгом" правила гри. Зокрема, вказівка ​​в ніку слів, пов'язаних з нацистською Німеччиною, веде до блокування облікового запису.При цьому враховуйте, що змінювати свій ігровий нік можна не частіше одного разу на два тижні.

Поповнивши свій баланс золотом, відкриваємо офіційний сайт "Світу танків" // worldoftanks. ru і натискаємо вгорі "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Після авторизації переходимо в особистий кабінет.

натисніть на картинку для збільшення

Під назвою профілю є віконце з описом послуги "Зміна імені". Тиснемо на кнопку "Змінити ім'я".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється невелике віконце, де потрібно ввести нове ім'я гравця. Після введення натискаємо кнопку "Продовжити". Якщо нік мається на базі гри, то система запропонує вам ввести нове ім'я.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж на балансі недостатньо золота, то ви побачите такий напис:

натисніть на картинку для збільшення

В разі якщо немає ніяких обмежень (нік вже є в грі, недостатньо золота ), то система завершить зміну ника. Чи залишиться натиснути лише кнопку "Закрити".

При цьому варто враховувати, що ім'я користувача оновлюється не відразу, а протягом деякого часу. Так, на веб-сайтах компанії ігровий нік зміниться протягом однієї години, а нове ім'я в ігровому клієнті може з'явитися і через добу. Всьому виною те, що поки не перезавантажиться центральний сервер, зміни не відбудуться. Наприклад, центральний сервер, на якому зберігаються всі дані гравців, перезавантажується раз на добу, в 7: 30 за московським часом. Таким чином, якщо ви зміните нік в 7: 25 по Москві, то в 7: 35 в клієнті вже буде відображатися нове ім'я. Якщо ж зміна відбудеться після перезавантаження центрального сервера, то доведеться чекати близько доби.