Як роблять ламінування волосся?

Як роблять ламінування волосся?

Ламінування - модна процедура, що дозволяє надати доглянутий вигляд зачісці. З її допомогою можна пожвавити мляві локони, повернути їм втрачений блиск і забезпечити захист. Як роблять ламінування волосся - питання, яке цікавить всіх жінок, які збираються пройти оздоровчий сеанс в салоні.

Зміст статті

  • Що таке ламінування?
  • Як роблять ламінування?
  • Зверніть увагу

Що таке ламінування?

Волосся покриваються спеціальним засобом, що обволікає їх спеціальною плівкою. Подібний захист не перешкоджає диханню пасом, рятує їх від негативних проявів навколишнього середовища, потовщує і наділяє блиском. Завдяки ламінування локони знаходять слухняність, укладання вимагає менше часу. Процедура рекомендується не тільки для боротьби з ламкістю і сухістю, а й в профілактичних цілях, наприклад, перед поїздкою на південь.

Результат з'явиться після першого ж сеансу, для посилення ефекту бажано повторити ламінування кілька разів. Тривалість процедури - 1-2 години.

до змісту ↑

Як роблять ламінування?

Стан волосся після сеансу залежить від того, як роблять ламінування волосся, добре чи майстер володіє технікою. Процес включає в себе кілька етапів, про які можна прочитати нижче або подивитися на відео.

  • Очищення. Для очищення пасом застосовується спеціальний шампунь, який виключає збереження залишків забруднень в лусочках.Засіб вибирає майстер, орієнтуючись на тип і стан волосся. Після миття локони ретельно просушуються.
  • Гаряча фаза. Волосся покриваються регенерує складом, що викликає розширення судин на шкірі, відкриття лусочок. Далі використовується зігріваючий ковпак, який контролює проникнення поживних елементів всередину структури пасом. Весь процес триває приблизно 20 хвилин.
  • Масло. Локони змащуються відновлюють маслами, для посилення їх дії застосовуються бустери. На цьому етапі відбувається утворення захисної плівки, запускається відновлення волосся.
  • Холодна фаза. Для закриття лусочок, звуження судин пасма покриваються регенерує складом. Тривалість процесу - до 5 хвилин, підсумком стають гладкі і пружні локони.
  • Ламінування. На цій стадії забезпечується харчування пористих ділянок волосся лікувальними елементами, відновлення структури. Результат - шовковистість пасом, набуття ними блиску. Тривалість роботи визначається вибором препарату.
  • Закінчення. Завершальний етап - ретельне очищення волосся, їх подальша сушка. Обов'язково створюється класична укладання, що виключає пошкодження локонів, що відходять від процедури.

Досягнутий результат зберігається в середньому від місяця. Догляд за пройшли процедуру волоссям досить простий. Дозволяється застосовувати стандартні засоби - шампунь, кондиціонер. Однак бажано все ж придбати препарати для забарвлених пасм, актуальні і варіанти зі зниженою концентрацією лугу. Абсолютно не потрібні зміцнюючі маски, так як захисна плівка просто не дозволить їм досягти мети і здобути ефект.

Проведення наступного сеансу можливо 3-4 тижні, раніше повторювати процедуру не варто.

до змісту ↑

Зверніть увагу

Ламінування є навіть власницям посічених кінчиків, в подібному випадку майстер порадить видалити їх гарячими ножицями. Зміна довжини волосся при цьому майже не потрібно.

В деяких випадках дівчата бажають поєднати оздоровлення пасом зі зміною їх кольору. Ламінування доцільно проводити після фарбування. Новий відтінок завдяки лікувальної процедури буде зберігатися в ідеальному стані довше.

Ось і все, що важливо знати про те, як роблять ламінування волосся в салоні.