Як правильно фарбувати вилиці?

Як правильно фарбувати вилиці?

Багато представниць прекрасної статі часто роблять помилку в макіяжі, точніше - в нанесенні рум'ян і бронзатори на вилиці. Сьогодні пухкі щічки вже не модні, а яскраві і виразні вилиці знаходяться на піку популярності. Це стильно, сексуально і елегантно. Відповідаючи на питання, як правильно фарбувати вилиці, потрібно в першу чергу враховувати кілька факторів:

  • форму особи;
  • тип макіяжу (денний, вечірній);
  • стан шкіри.

Якщо хоча б один вищезгаданий параметр не буде взятий до уваги, то макіяж може не просто не підійти, а й сильно зіпсувати зовнішність. А ось при правильному підборі техніки нанесення косметичних засобів легко домогтися витонченості і сяючою краси, навіть якщо особа не ідеально.

Зміст статті

  • Підбір кольору
  • Коригування форми обличчя
  • Краса скул залежить від шкіри обличчя

Підбір кольору

Від кольору рум'ян залежить гармонійне поєднання макіяжу з зовнішністю. Якщо мислити шаблонно, то рум'яна і бронзатори необхідно підбирати відповідно до свого кольоротипу. Однак професійні візажисти рекомендують звертати увагу ще й на інтуїцію і смак. Навіть якщо рум'яна не підходять по цветотипу зовнішності, але в дзеркалі видно, що вони гармоніюють з особою, то чому б і не придбати вподобаний відтінок?

При виборі рум'ян багато роблять грубу помилку: тестують їх на зап'ясті.Якщо один і той же колір нанести на руку і на вилиці, то результат буде абсолютно різним. Оскільки рум'яна купуються саме для скул, то і тестувати продукт треба на них. Робити це необхідно при дуже хорошому освітленні.

Є деякі загальноприйняті правила підбору кольору рум'ян по типу зовнішності: для шкіри світлих відтінків підходять ніжно-рожеві та персикові тони, для більш темних - золотисті і бронзові.

до змісту ↑

Коригування форми обличчя

Правильне нанесення косметики на вилиці може не тільки надати обличчю сексуальність і елегантність, а й підкоригувати його форму. Для цього, як правило, використовуються бронзатори, рідше - пудри відтінку засмаги.

Тим, у кого кругле обличчя, зробити форму трохи овальної можна, розподіливши засіб по вилицях. Для цього потрібно витягнути губи трубочкою і на що утворилися западини нанести бронзатор. Потім тон гарненько розтушовують до скронь. Для того щоб зробити вилиці ще більш виразними, а особа сяючим, безпосередньо по вилицях можна розподілити трохи іллюмінайзера або хайлайтера - це кошти з частинками, які відбивають світло.

Власницям трикутної або вузької форми особи необхідно наносити рум'яна на вилиці. Розтушовувати їх потрібно в горизонтальному напрямку або по щоках. При цьому слід правильно підібрати колір рум'ян. Вони повинні бути виключно натуральних тонів. В іншому випадку особа буде виглядати неприродно. Такий ефект, наприклад, дають коричневі рум'яна. Особа стає неприємного землистого відтінку.

до змісту ↑

Краса скул залежить від шкіри обличчя

Навіть якщо рум'яна або бронзатор нанесені з дотриманням всіх технік, правильно підібраний колір коштів, особа все одно може виглядати непривабливо, а макіяж - недоладно.Це може статися лише через недоглянутою шкіри обличчя. Обов'язково потрібно стежити за тим, щоб вона не лущиться, щоб не було висипки, вугрів і інших "принад", які здатні поставити хрест навіть на самому бездоганному макіяжі. Розширені пори жахливо виглядають саме на вилицях, так як це одна з найбільш виступаючих частин обличчя. Виправити таку неприємність допоможе регулярне нанесення скрабів, масок і інших засобів. Відмінно звужують пори пілінги, основу яких складають кислоти.

Завжди варто пам'ятати про те, що шкіра обличчя потребує постійного і ретельного догляду. Як правильно фарбувати вилиці рум'янами - питання другорядне і швидко вирішене. А ось надання шкірі здорового і природного сяйва - тривалий процес, який вимагає багато зусиль.