Як правильно фарбувати карі очі?

Як правильно фарбувати карі очі?

Очі вважаються дзеркалом душі людини. Для того щоб підкреслити їх красу, слід постаратися підібрати максимально відповідний макіяж, враховує і розріз очей, і їх колір. Одним з найбільш часто зустрічаються відтінків очей вважається коричневий. Їх власницям необхідно, перш за все, вивчити ази нанесення макіяжу. Адже далеко не кожна дівчина знає, як правильно фарбувати карі очі.

Завдяки мистецтву правильного нанесення макіяжу будь-яка жінка здатна змінити свій зовнішній вигляд практично до невпізнання, граючи палітрою тіней, тоном коректора для особи і різними відтінками помади. Однак не все так просто, як може здатися на перший погляд. Для того щоб створити справді справжній шедевр за допомогою косметики на своєму обличчі, доведеться чимало попрацювати.

Зміст статті

  • Загальні рекомендації з нанесення макіяжу на очі
  • Денний макіяж для карих очей
  • Як правильно малювати стрілки власницям карих очей?

Загальні рекомендації з нанесення макіяжу на очі

Для того щоб денний макіяж вийшов максимально природним, слід підібрати сухі тіні, а також рідку підводку. Відмітна риса такого різновиду косметичних засобів, як рідка підводка, полягає в тому, що вона тримається після нанесення набагато довше, ніж той же воскової олівець.

Що стосується вечірнього макіяжу, то в даному випадку використання косметики на основі воску буде як не можна до речі. Саме у вечірній час вона зможе показати все, на що здатна.

Через те, що багато дівчат не знають, як правильно фарбувати карі очі, повіки нерідко виходять хворобливими на вигляд. Як правило, це наслідок неправильного поєднання між собою різних відтінків тіней. Для того щоб очі не виглядали запаленими, від декоративної косметики з червоним і рожевим подтоном доведеться відмовитися. З таким забарвленням повіки будуть здаватися заплаканими.

Ще одним невід'ємним умовою нанесення макіяжу на карі очі є плавна растушевка. Світлі тіні на століттях можуть приховати похибки макіяжу, в той час як темні тільки посилять видимість дефектів мейк, з якими дівчина не зуміла впоратися.

до змісту ↑

Денний макіяж для карих очей

Наносячи тональний декоративний засіб на шкіру, необхідно постаратися якомога акуратніше розподілити його подушечками пальців в області століття. Після чого слід прикрити очі і гарненько припудрити все обличчя. Для того щоб підкреслити форму брів, використовується олівець. У Мережі легко знайти велику кількість фото з прикладами макіяжу.

натисніть на картинку для збільшення

За рухомого століття розподіляється найсвітліший відтінок тіней зі всієї наявної палітри. Тіні на тон темніше наносяться від зовнішнього куточка по складці. У внутрішньому куточку ока ставиться крапка хайлайтер і розтушовують. Їм слід підкреслити і форму брови. Вії фарбуються тушшю строго від внутрішнього до зовнішнього куточка.

Такий макіяж можна використовувати на кожен день, не боячись постати ненакрашенной перед коханою людиною або колегами.При цьому його створення не займе більше десяти хвилин.

до змісту ↑

Як правильно малювати стрілки власницям карих очей?

Багато представниць прекрасної статі не тільки не знайомі з технікою, як правильно фарбувати великі карі очі, але і погано розбираються в тонкощах малювання стрілки. Її вузька лінія починається від внутрішнього кута ока. При цьому вона повинна повністю повторювати його форму.

Якщо дівчина хоче промальовувати більш товсту лінію, її необхідно починати малювати не від куточка, а від середини століття. Представницям жіночої статі з близько посадженими очима рекомендується промальовувати лінію, починаючи від середини, кожен раз, незалежно від того, наскільки товстої вийде стрілка. Якщо куточки злегка опущені, кінчики ліній слід трохи підняти вгору.