Як дізнатися свій тариф на Мегафоні?

Як дізнатися свій тариф на Мегафоні?

Багато абоненти мобільного зв'язку згодом забувають назву свого тарифу, а також які у них підключені послуги та опції і скільки все це коштує. Безсумнівно, ринок стільникового зв'язку постійно розвивається, оператори надають абонентам нові послуги і тарифні опції, попутно відправляючи старі тарифи в архів. В результаті абонент через пару років після придбання сім-карти часто користується старим тарифним планом з високими цінами на дзвінки та інтернет. Якщо ви вирішили оновити свій тариф, то першим ділом вам потрібно згадати поточний. Як дізнатися свій тариф на Мегафоні?

У 2014 році компанія Мегафон провела масштабну роботу по уніфікації своїх тарифних планів. У лінійці Мегафона з'явилося більше тарифів в стилі "All-in-one", що включають в себе пакети SMS, хвилин і безлімітний інтернет. З появою доступних смартфонів такого роду тарифні плани стали дуже популярні серед абонентів.

Дізнатися свій тариф на Мегафоні не складе особливих труднощів. Наберіть на телефоні смартфоні USSD-запит * 105 # і натисніть клавішу виклику. На екрані пристрою з'явиться спеціальне меню. Відкрийте "Мій кабінет", відправивши цифру "1". Після чого вам потрібно буде таким же способом відкрити пункт "Мій номер і тариф". На екрані буде відображено назву вашого тарифного плану і номера телефону. Щоб отримати більш детальну інформацію, виберіть пункт "Інфо".

Якщо ви не розібралися з вищевказаним USSD-кодом, тобто спосіб простіше.Зателефонуйте за номером 0505 та після новин компанії ви почуєте інформацію про стан вашого особового рахунку та назва тарифного плану. Втім, дізнатися свій тарифний план можна і за допомогою оператора. Достатньо зателефонувати в абонентську службу за номером 0500. Після з'єднання з оператором і надання даних паспорта вам розкажуть все про вашому тарифному плані і допоможуть змінити його на найоптимальніший для вас.

Для тих, хто не мислить життя без інтернету, існує особистий кабінет на сайті Мегафона, іменований компанією "Сервіс-Гід". Система самообслуговування клієнтів дозволяє абонентам Мегафона через інтернет міняти тарифи, підключати відключати послуги, створювати деталізацію рахунку та багато іншого. Крім того, "Сервіс-Гід" може дати відповідь на питання, як на Мегафоні дізнатися свій тариф.

Наберіть в адресному рядку вашого браузера // megafon. ru і перейдіть на офіційний сайт компанії Мегафон. Вкажіть свій регіон зі списку у верхній частині екрану і натисніть кнопку "Особистий кабінет".

натисніть на картинку для збільшення

Наберіть логін і пароль на сторінці авторизації в особистому кабінеті і натисніть кнопку "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви вперше зайшли на дану сторінку, то наберіть на своєму телефоні USSD-код * 105 * 00 # і натисніть "зелену кнопку". На вказаний номер мобільного телефону надійде есемески з паролем до особистого кабінету Мегафона.

Після авторизації в "Сервіс-Гіді" на стартовій сторінці в розділі "Стан абонента" буде відображена інформація про дату укладення контракту з Мегафоном, назва тарифного плану та статус абонента (активний / заблокований).

натисніть на картинку для збільшення

Таким чином, Мегафон, як і інші оператори стільникового зв'язку, надав безліч варіантів отримання інформації про номер телефону, тарифному плані, балансі особового рахунку.Великими функціями, безсумнівно, володіє система самообслуговування абонентів на сайті Мегафона, але не забувайте, що при зверненні в салон оператора стільникового зв'язку вам нададуть всю необхідну допомогу.