Як красиво заколоти довге волосся?

Як красиво заколоти довге волосся?

Густі доглянуте волосся - це вже безцінне прикраса їх власниці. А якщо вони ще й ефектно укладені, доповнені аксесуарами, зачіска стає воістину чарівної. Як красиво заколоти довге волосся і якими засобами для цього використовувати - про це розповідається нижче.

Зміст статті

  • заколювання невидимками
  • Використання шпильок
  • Зачіски з крабом

заколювання невидимками

В арсеналі довговолосою красуні невидимки повинні бути присутніми обов'язково. Вони застосовуються як для фіксації елементів зачіски, залишаючись при цьому непомітними на голові, так і в якості самостійного декору. Останній варіант передбачає наявність в куточку шпильки будь-якої прикрашає деталі, наприклад квітки або блискучою намистини.

Невидимки з дрібним декором часто розподіляються рівномірно по всій зачісці. Великі прикраси будуть ефектно виглядати в одному місці, як на цьому фото:

За допомогою звичайних невидимок виконується гарна зачіска "Мальвіна":

Вона буде виглядати особливо чарівно, якщо локони накрутити. Основну масу волосся потрібно залишити розпущеною. А з кожного боку біля скронь виділити по парі пасом і стягнути їх вузлами на потилиці, попутно закріплюючи палітурки невидимками. Оскільки волосся можуть при цьому не слухатися, непогано скористатися гелем або лаком.

до змісту ↑

Використання шпильок

Така деталь, як шпилька, є дуже помітною на волоссі будь-якої довжини. Чи варто говорити про те, що варіацій виконання даного прикраси існує незліченна безліч. Тому завжди є можливість вибрати предмет на свій смак. Змінюючи шпильки, можна змінювати і образ цілком.

Крім того, подібний аксесуар допомагає швидко і легко визначитися з тим, як красиво заколоти довге розпущене волосся. Як варіант, можна з бічних пасом зробити джгути і з'єднати їх на перетині витонченою прикрасою. Вийде така зачіска:

Інший прийом - зібрати волосся в пучок будь-яким способом і використовувати шпильки як ефектне доповнення до створеної конструкції:

Чарівна зачіска вийде із застосуванням декількох маленьких шпильок. Для її втілення необхідно розділити волосся в лобовій зоні на кілька частин. Потім слід ці прядки перекрутити і заколоти кожен отриманий джгутик:

до змісту ↑

Зачіски з крабом

В ситуації браку часу, безсумнівно, виручить краб. Якщо аксесуар досить плоский, можна закріпити його на волоссі так:

краба можна зібрати і всю масу волосся:

Подібна зачіска виглядає дуже акуратно, і відсутність вільних пасом дозволяє займатися будь-якою інтенсивною діяльністю.

На відео також демонструється цікавий спосіб, як красиво заколоти довге волосся: