Особливості ринку житлової і комерційної нерухомості Владивостока

Як би економічна обстановка в країні не складалася, ринок нерухомості - єдиний, стан якого, практично, стабільно. При будь-яких економічних потрясіннях хтось розширює або відкриває свій бізнес, хтось купує квартири. При цьому, майже кожен російський покупець нерухомості попередньо побував в ролі продавця - продав житло, щоб придбати інше.

Нерухомість в портовому місті завжди користується певним попитом, не виняток і нерухомість у Владивостоці, як житлова, так і комерційна. Багато інформації з продажу будинків, квартир, складських і офісних приміщень в Приморському краї можна знайти на bn. ru - порталі нерухомості російських регіонів. У бюлетені нерухомості тільки найсвіжіші пропозиції і достовірна інформація.

Огляд ринку житлової нерухомості Владивостока

Місто, забудований застарілими "хрущовками", гостро потребує нового облаштованому житло в межах міста. В останні роки у Владивостоці можна говорити про "бум" будівництва. Зараз вже можна сказати, що житловий фонд міста значно поповнився якісним житлом. Будуються нові мікрорайони: Сонячна Долина - в Трудовому, Патрокл, Снігова Долина - у Владивостоці.

При цьому, при покупці нерухомості у Владивостоці, спостерігається наступна тенденція: поступово спадає ажіотаж навколо однокімнатних малогабаритних квартир.Житло економ-класу лідирує як і раніше, але не "надкомпактне", а з поліпшеними планувальними характеристиками.

Купуючи житло, споживачі пред'являють більше вимог до його комфортності, що накладає відбиток на вартість квадратного метра. Ціна за квадратний метр в новобудові варіюється в діапазоні від 55 000 до 70 000 рублей.

Огляд ринку комерційної нерухомості Владивостока

Сектор офісної нерухомості в місті розвинений досить слабо. Загальна пропозиція налічує близько 300 тис. Кв. м. Бізнес-центр, розташований на Океанському проспекті, практично, єдиний об'єкт класу А. Трохи більше 10% офісного сектора відносяться до класу B, і приблизно стільки ж - до класу C. Таким чином, більшість офісних площ це клас D. > Розвиток складської нерухомості перебуває на середньому рівні. У Владивостоку лише один великий центр логістики, що займає площу 6000 кв. м.

Більш швидкими темпами розвивається торгова нерухомість. У місті близько шістдесяти торгових центрів із середнім рівнем організації торгівлі.

Дефіцит комерційних площ пов'язаний з обмеженістю територій, придатних для будівництва. Але освоєння навіть виділених ділянок йде дуже повільно.

Вторинний ринок Владивостока стабільний. Досить стримано відреагував він на тимчасове падіння рубля на початку 2014 року. Ціна "вторинки" зросла на 1, 2-1, 5%.