Корм ​​для собак преміум класу - рейтинг 2016 року

Собаки потребують правильне поєднання білків, жирів, волокон і поживних речовин, щоб жити щасливою і здоровою життям. Тому відповідальні власники воліють купувати корм для собак преміум класу . Рейтинг кращих кормів для собак, який ми представляємо вашій увазі, заснований на відгуках власників собак і експертів з DogFoodChat та інших профільних сайтів.

Корисно знати:

 • Рейтинг кормів для кішок супер преміум класу 2016.

Зміст:

 • 10. Брит Преміум (Brit Premium)
 • 9. Роял Канін (Royal Canin)
 • 8. Хеппі Дог (Happy Dog)
 • 7. АНФ (ANF)
 • 6. ФестЧойс (1st choice)
 • 5. Арден Гранж (ArdenGrange)
 • 4. АльмоНатюр (Almo Nature)
 • 3. Каніде (Canidae)
 • 2. Артеміс (Artemis)
 • 1. Акана (Acana)

10. Брит Преміум (Brit Premium)

Виробництво - Чехія.

Лінійка Brit Premium створена з урахуванням індивідуальних фізіологічних потреб собак в залежності від віку, активності і породи. У складі корму немає сої, ГМО та харчових добавок. Зате є вітаміни, масло лосося, борошно з м'яса курки, курячий жир, рис і сушені яблука.

9. Роял Канін (Royal Canin)

Виробництво - Росія або Франція.

Сухий корм для собак преміум класу. Рейтинг його серед власників собак досить високий, завдяки низькій ціні, широкій лінійці кормів (в тому числі лікувальної) і хорошій якості. До складу кормів, призначених для різних порід, віку і медичних умов, входять такі інгредієнти як куряча мука, рис, курячий жир і кукурудза.При цьому в складі є консерванти. За відгуками власників, більш якісний Royal Canin проводиться у Франції.

8. Хеппі Дог (Happy Dog)

Виробництво - Німеччина.

Пропонує кілька ліній кормів, в тому числі Supreme Sensible для собак з чутливою травною системою. Засвоюваність кормів за запевненням виробника становить 90%. Високоякісна сировина, що використовується для виробництва, поставляють місцеві фермерські господарства.

7. АНФ (ANF)

Виробництво - США.

Рейтинг кормів для собак 2016 року продовжує продукція компанії, створеної в 1955 році. Відмінність ANF від інших кормів - потрійна формула білка (куряче м'ясо і яйця, риба без кісток). Завдяки цьому їжа легше перетравлюється і вихованець отримує необхідний максимум вітамінів, мінералів і амінокислот.

6. ФестЧойс (1st choice)

Виробництво - Канада.

В цій продукції для собак немає сої, важко засвоюваних сортів м'яса і штучних добавок. Є формули, розроблені для цуценят, гіпоалергенний корм, для порід з чутливою шкірою і шерстю і корм для літніх тварин від 8 років.

5. Арден Гранж (ArdenGrange)

Виробництво - Великобританія.

Корми цього виробника гіпоалергенні і містять в складі інгредієнти найвищої якості, такі як свіже м'ясо курчати. А ось консервантів, штучних барвників і смакових добавок у продукції ArdenGrange немає.

4. АльмоНатюр (Almo Nature)

Виробництво - Італія.

Усі корми цього виробника проходять потрійну перевірку якості. Спочатку перевіряються вихідні інгредієнти, потім етап їх обробки і завершальна стадія - перевірка кінцевого продукту. Продукція Almo Nature містить велику кількість свіжого м'яса і піддається мінімальній обробці.

3. Каніде (Canidae)

Виробництво - США.

Хороший корм для собак преміум класу. Виробник використовує тільки високоякісні інгредієнти: курку, баранину, рибу, і індичку. До складу кормів входять необхідні для собак вітаміни і амінокислоти, хелатні мінерали, природні трав'яні консерванти і ферменти.

2. Артеміс (Artemis)

Виробництво - США.

Випускає три основних лінії: Fresh Mix, Professional Formula і Osopure. Формула Fresh Mix призначена для собак, які потребують спеціальної дієти. Корм лінії Osopure з високим вмістом білка підходить для вагітних і годуючих сук і цуценят. Лінія Professional включає в себе два сухих корми, які задовольняють потребу в поживних речовинах для всіх стадій життєвого циклу собаки.

До складу корму входять м'ясні компоненти і пробіотики, а також джерела омега-6 жирних кислот.

1. Акана (Acana)

Виробництво - Канада.

Корми для собак супер премиум класу. Рейтинг 2016 року очолюють завдяки відмінному складу, виключно з натуральними інгредієнтами, без додавання хімічних речовин і консервантів. Всі компоненти були сертифіковані урядом Канади і відповідають всім міжнародним правилам. Корми Acana включають в себе велику кількість м'яса і мінімальна кількість зерен.