Відмінність шкіри від штучної шкіри

Відмінність шкіри від штучної шкіри

Питання: "З чого це зроблено: шкіра або шкірозамінник" дуже актуальне. По-перше, тому, що шкіра вважається більш реальним, кращим матеріалом, вона м'якша, може розтягуватися і набувати форми ноги, що важливо для взуття. Тому багато виробників хочуть видати шкірозамінник за шкіру, адже такий товар коштує дорожче, володіючи кращими властивостями. Однак це палиця з двома кінцями, так як існують любителі тварин, які категорично не носять ні хутра, ні шкіру. Ось вони-то будуть намагатися купити собі речі зі шкірозамінника.

По-перше, під "шкірою" мається на увазі вироблена шкура тварин. А під шкірзамінником - цілий набір різноманітних штучно синтезованих волокон. Найчастіше вони також мають гарні властивості: відсутність неприємного запаху, м'якість, морозостійкість і так далі.

Вироби, виготовлені зі шкіри, маркуються спеціальним універсальним значком, віддалено нагадує шкуру вбитої тварини. Невеликий пробник шкіри, що додається до виробу, також говорить про те, що це шкіра. Досвідчені покупці і продавці довіряють своєму нюху при купівлі товару, так як вважається, що у шкіри є свій, неповторний запах.На жаль, останнім часом з'явилося безліч штучних ароматизаторів, які можуть збити з пантелику будь-який, навіть самий чуйний ніс. До того ж, сучасні виробники часто використовують комбіновані матеріали: до незначної кількості відходів шкіряного виробництва додають штучне волокно, тому кінцевий продукт має синтез властивостей. Потрібно розуміти, що в більшості випадків штучний матеріал має основу - текстиль, тому можна спробувати пошукати таку - стирчать нитки підкажуть вам, що ви її знайшли. Якщо потримати, наприклад, сумку зі шкіри в руках, то вона нагріється, а ось штучний її аналог так і залишиться прохолодним на дотик.

Знак натуральної шкіри

Тепер ви, озброївшись порадами, як відрізнити шкіру від шкірзамінника, можете вирушати в магазин без переносний хімічної лабораторії:

  1. На виробах зі шкіри коштує спеціальної значок, який маркує матеріал
  2. у шкіри та шкірозамінника спочатку різний запах
  3. Кожзамінник часто має підкладку з текстильного волокна, тому пошукайте її, щоб упевнитися, що перед вами не шкіра
  4. Кожзамінник не нагрівається, якщо потримати його в руках, на відміну від натуральної шкіри.