Відмінність самця морської свинки від самки

Відмінність самця морської свинки від самки

Морські свинки влаштувалися в будинках європейців дуже давно. Ще в XVI столітті іспанські конкістадори привозили цих милих тварин з Латинської Америки. Це дуже спокійне і доброзичливе тварина не приносить своїм господарям абсолютно ніяких турбот. Хіба що часто доводиться роздавати маленьких свинок друзям і знайомим. Щоб уникнути таких турбот, слід заводити або одну тварину, або одностатевих особин. Як же відрізнити самця морської свинки від самки?

Морська свинка - ссавець тварина сімейства Свінкова, загону гризунів. Приручена воно племенами інків понад 7 тисяч років тому. Найпростіше в догляді домашня тварина.

За темпераментом самки більш товариські, активні і акуратні. Самці спокійні, кілька неохайні і менш емоційні.

Самці морської свинки, як і інших тварин, більше за розміром, ніж самки. Вони вище в холці і їх скелет більш масивний. Самець важить від 800 до 1500 г, а самка на 200-300 г легше. Але так можна розрізнити різностатевих свинок в тому випадку, якщо їх декілька або вони - дорослі особини.

Як же бути, якщо тварина не з ким порівняти чи воно дуже маленьке? У віці до трьох тижнів відрізнити самку від самця практично неможливо.А ось в більш старшому (4-6 тижнів) можна. Для цього свинку захоплюють долонею руки за спинку, охоплюють пальцями, перевертають лапками вгору, щоб побачити відстань між анусом і статевої щілиною. У самок воно значно коротше, ніж у самців. Але, знову ж таки, можна помилитися, якщо тварина одне. Тим більше, що у представників обох статей статева щілина має Y-подібний вид.

Якщо злегка натиснути пальцем на яку, то у особин чоловічої статі відчутний легка опуклість. При трохи більше сильному натисканні на вершині статевої щілини ця опуклість буде помітна у вигляді точки. У самки ж відкриється вагінальне отвір.

Якщо обережно відтягнути шкірку над Y-образної щілиною в сторону хвоста (якого у свинок немає), то у самки буде помітна слизова, а у самця - невеликого розміру статевий орган.

У дорослої морської свинки набагато простіше визначити стать, адже статеві ознаки у неї добре розвинені. Але ні в якому разі не робіть виведення за наявністю сосків. Вони є і у самок, і у самців.

У самців, на відміну від самок, є каловий кишеню. Знаходиться він між яєчками і помітний тільки у дорослого самця. Та й сам вигляд калу сильно відрізняється у представників обох статей.

Слід знати, що те, чим природа обдарувала тварина, має бути обов'язково реалізовано. Самка морської свинки проживе менше, якщо не буде народжувати дитинчат. Тому якщо ви не хочете дбати про те, де прилаштувати потомство, купіть одну тварину або одностатевих особин.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Дорослі тварини відрізняються між собою за розміром. Самці більші, їх кістяк більш масивний.
  2. У дорослих особин добре розвинені статеві ознаки.
  3. Пол маленького тваринного визначають за відстанню між статевої щілиною і анальним отвором.У представників чоловічої статі воно більше, ніж у самок.
  4. Більш радикальний спосіб - натиснути на цей отвір. У самців в вершине його з'явиться опуклість у вигляді точки.