Рейтинг кланів world of tanks

World of tanks - популярна безкоштовна розрахована на багато користувачів онлайн гра, присвячена танкам часів Другої світової війни. Гравці для колективного виконання бойових завдань можуть об'єднуватися в постійні військові з'єднання - клани. Такі об'єднання мають масу переваг, таких як можливість володіння провінціями і отримання регулярного доходу, вони в змозі укладати союзи, брати участь в турнірах.
Ми пропонуємо рейтинг кланів world of tanks , актуальний на 24 лютого 2012 року за даними порталу ivanerr. ru.
Клани в рейтингу ранжовані за показником "Сила", що означає здатність завоювати і утримати в підпорядкуванні кілька провінцій.

10. Officers Only (скорочено 0_0). Клан налічує 96 бійців і головує в семи провінціях, отримуючи щоденний дохід в 6000 одиниць "золота". Сила клану оцінюється в 4986 одиниць.

9. Gears0fWar (_ GOW_) входить в союз Хакі, що включає ще сім кланів, і налічує 80 бійців. На дату рейтингу клан володів шістьма провінціями, отримуючи 9120 одиниць доходу.

8. Деф на базі (DEFS) об'єднує 85 гравців. Клан панує в семи провінціях і має щодня 8880 одиниць "золота".

7. New Star (NSTR) налічує 92 бійця і є провідним в трьох провінціях. Щоденний дохід - 3600 одиниць "золота". Показник сили клану - 526.

6. Бджілки
(HIVE) володіє шістьма провінціями і налічує 73 бійця. Дохід в день - 4560 "золота". Цей клан world of tanks входить в союз "42-я Танкова Дивізія і інші".

5.SB Kondor (SB-K) - головний клан в семи провінціях. Кількість бійців - 84, щоденний дохід - 8640, є учасником союзу "Nord Alliance (Північний Альянс)"

4. 42nd Tank Division (TD42) один з трьох учасників рейтингу кланів world of tanks , що є ялением союзу "42-я Танкова Дивізія і інші". TD42 об'єднує 85 бійців, не має у володінні провінцій, проте є четвертим в десятці за рівнем сили - 756 одиниць.

3. The RED: Aces (RED_A) входить в "Червоний альянс", який об'єднує 73 клану. Число бійців - 96, у володінні одна провінція, що дає дохід в 240 одиниць "золота" в день. Рівень сили - 788 одиниць.

2. 42nd Tank Division (Alpha), скорочено TD42A володіє двома провінціями, з доходом 3840 в день. Клан об'єднує 98 осіб і входить в союз "42-я Танкова Дивізія і інші".

1. The RED (RED) на даний момент не має провінціями, але об'єднує 72 бійця і входить в союз "Червоний Альянс". Показник сили клану дорівнює 1 000, при цьому розпорядження силою залежить від стратегії союзу, таким чином, не варто дивуватися відсутності провінцій у володінні найсильнішого з кланів.
До кінця минулого року кількість гравців в world of tanks перевищило 18 мільйонів чоловік по всьому світу. Багато з тих, хто відчуває в собі талант стратега і лідерські якості, стали засновниками власних кланів. Більшість же гравців із задоволенням вступають в уже наявні з'єднання.
Можливо, наш рейтинг кланів world of tanks допоможе комусь із шанувальників гри зробити свій вибір.