8 зірок, які занадто багато дізналися про СНІД

Вірус імунодефіциту людини був виявлений в 80-х роках, і з тих пір хвороба забрала чимало життів. СНІД, в який трансформується ВІЛ на пізніх стадіях, поки вважається невиліковною хворобою.Пошук ліків триває, але панацеї поки не придумано. Існують препарати, що дозволяють зараженому ВІЛ людині вести нормальне життя

Талановиті, красиві, успішні люди теж стають жертвами ВІЛ Серед тих, хто постраждав від «чуми 20 століття», не тільки звичайні люди, а й світові знаменитості. Ми вирішили пригадати деяких видатних людей, які дізналися про СНІД більше, ніж їм хотілося б.

1. Рок Хадсон

Символ американського чоловіка 50-х років, Рока Хадсона можна зарахувати до найкрасивіших акторам старого Голлівуду: високий зріст, гарне обличчя, усміхнені очі. Його обожнювали жінки. Фільми з його участю, а таких було чимало, незмінно користувалися популярністю у слабкої статі. Оцінили його гру і критики, він був номінований на «Оскар» як «Кращий актор».

У 1983 році він дізнався, що хворий на ВІЛ, а через 2 роки помер уві сні. Його кремували. Прах 59-річного Хадсона був розвіяний його близьким другом Томом Кларком над Тихим океаном в середині осені 1985 року.

Справжнє ім'я актора Рой Гарольд Шерер

2. Рудольф Нурієв

Прославлений танцюрист і балетмейстер радянського періоду теж зіткнувся з ВІЛ-інфекцією, яка згодом забрала його життя. Не секрет, що Рудольф Нурієв був нетрадиційної сексуальної орієнтації. Багато хто вважає, що саме цей факт вплинув на його долю.

Рудольф Нурієв - одних найвідоміших «невозвращенцев» в СРСР Про те, що він заражений, балетмейстер розповів тільки найближчим друзям. Решта не знали про хворобу до самої смерті Рудольфа. Життя його обірвалося 6 січня 1993 року в 53-му році.

Нурієв похований в Парижі російською кладовищі Сент-Женев'єв-де-Буа

3. Айзек Азімов

Відомий американський письменник-фантаст і біохімік Айзек Азімов заразився СНІДом, коли йому робили операцію на серці з переливанням крові в 1983-му році. У 1992-му році 72-річний фантаст помер від цієї невиліковної хвороби, хоча за офіційною версією смерть настала внаслідок ниркової і серцевої недостатності. Світ дізнався про справжню причину смерті письменника тільки через 10 років після його смерті. Дружина фантаста Жанет розкрила цю таємницю.

Азімов народився в Могилевської губернії в РРФСР

4. Фредді Меркьюрі

Соліст групи Queen був неординарною особистістю. Йому багато хто заздрив, адже він як ніхто інший мав здатність захоплювати увагу публіки. У 1985 році група дала найбільший концерт в Сіднеї, де зібралося 2 млн глядачів.

Співак міг годинами говорити по телефону зі своїми котами Про те, що він заражений СНІДом, Фредді Меркьюрі заявив привселюдно 23 листопада 1991 року. Через добу він помер у віці 45 років.

5. Офра Хаза

Ізраїльська співачка і актриса 20-го століття Офра Хаза кілька разів уникала загибелі. У 1987 році літак, в якому летіла Офра, розбився, а співачка відбулася лише легкими травмами. Через сім років вона знову дивом вижила в авіакатастрофі: в її літак ударила блискавка, але лайнер встиг приземлитися.

Офра Хаза пісню для мультфільму «Принц Єгипту» заспівала на 17 мовах У 2000 році 42-річна Офра Хаза померла від підвищеної дози ліків, призначених для терапії СНІДу. Співачка приховувала до останнього факт зараження, оскільки соромилася того, що стала жертвою цієї страшної хвороби.

6. Чарлі Шин

Чарлі Шин став в 2010 році одним з найбільш високооплачуваних акторів: епізод серіалу приносив йому до 1,8 млн. Доларів. Однак його нелегкий характер, ексцентричні витівки і схильність до наркоманії приводили до конфліктів з режисерами і творцями фільмів. Його все рідше стали запрошувати на зйомки. У 2015 році Шин заявив, що є носієм ВІЛ вже близько чотирьох років.

Справжнє ім'я актора - Карлос Ірвін Естевес

7. Макгахо Мандела

Старший син першого чорношкірого президента ПАР Нельсона Манделу Макгахо був ВІЛ-інфікованим. При такому діагнозі буває складно вилікувати навіть застуду. Життя Макгахо Мандела перервалася, коли чоловікові було 54 роки. В останні тижні Мандела-молодший перебував у важкому стані.

Нельсон Мандела і його син Макгахо

8. Джіа Каранджи

Джіа Каранджи - одна з перших супермоделей 70-80-х років. Ставши багатою і знаменитою, дівчина почала марнувати життя в клубах, захопилася наркотиками - кокаїном, потім героїном. Кар'єра покотилася під укіс, але залежність нікуди не поділася, і заради грошей на дозу вона зайнялася проституцією. У 1986 році 26-річна Джіа потрапила в лікарню, де їй діагностували СНІД. У цьому ж році вона померла.

Джіа Каранджі була дуже красива Редакція рекомендує вам почитати про чудових акторів, яких знищив алкоголь.