Експерти: вибір автомобільної сигналізації краще доручити професіоналові

Фахівці виділяють кілька видів сигналізацій, що дозволяють ефективно захистити автомобіль.

Сучасні автомобільні сигналізації дають можливість захистити транспортний засіб від найвитонченіших на вигадку зловмисників. Адже зараз вони представляють собою складні, але надійні механізми. Підбором і установкою сигналізації для автомобіля повинен займатися професіонал. Якщо практикувати це самостійно, можна зіткнутися з безліччю проблем, наприклад, зробити неправильний вибір або здійснити неправильну установку. Сучасні сигналізації діляться на три основних типи. Самою застарілої вважається одностороння сигналізація. При спробі викрадення машини власник не зможе швидко зорієнтуватися, адже кнопка оповіщення відсутня. У такого роду сигналізацій тільки світлові і звукові засоби оповіщення. На відкритій місцевості вони здатні діяти в межах двохсот метрів, а в міських умовах відстань набагато скорочується.

Автомобільна сигналізація - річ корисна Другий вид - більш сучасні двосторонні сигналізації. Вони забезпечують вищий рівень безпеки. Системи оснащені брелоком і спеціальним рідкокристалічним монітором. У випадку з ними власник автомобіля дізнається про викрадення з допомогою звуковим і світловим датчиків. Сигналізації другого типу мають датчики, що реагують на зміни нахилу і обсягу автомобіля. А радіус дії пристрою - близько 4 км. Третій тип сигналізацій - найефективніший. Це сучасні протиугінні системи, для роботи яких обов'язково потрібна супутниковий зв'язок. Сигналізації, оснащені супутниковою системою оповіщення, передають власникові дані про стан і місцезнаходження автомобіля. А це зручно і практично. Такий вид сигналізацій вважається найнадійнішим і найефективнішим. Автомобільні сигналізації мс - товар затребуваний і дуже популярний. Такі системи виготовляються на високотехнологічному обладнанні, завдяки чому забезпечується їх висока якість.

Установкою сигналізації повинні займатися професіонали Наприклад, професійна установка суперагент відповідає найсучаснішим вимогам, що пред'являються до сигналізацій. Для управління протиугінною системою можна використовувати смартфон або мобільний телефон. Звичайно, установка иммобилайзеров суперагент повинна здійснюватися тільки спеціалістами. Лише в цьому випадку вони стануть надійним захистом будь-якого автомобіля.

Про безпеку авто слід подбати «В умовах мегаполісу, де ризики викрадення автомобіля дуже високі, вибір протиугінною автомобільної сигналізації і її установка повинні стати справою професіоналів», - підтверджують експерти.

Редакція «» рекомендує автомобілістам відповідально підійти до вибору автосигналізації.