7 Цікавих фактів про популярних мультфільмах disney

Компанія "Дісней" випустила безліч чудових мультфільмів, які із задоволенням дивляться і діти і дорослі. Представляємо вам топ-7 найбільш цікавих фактів про популярних мультфільмах студії "Дісней".

Зміст:

  • 7. Стерв'ятники і The Beatles
  • 6. Персонажі без мами
  • 5. Підроблене гарчання лева
  • 4. Ім'я WALL-E
  • 3. Джин і торговець
  • 2. "Зацикленість анімація"
  • 1. Відмова від відповідальності за слова героя "Холодного серця"

7. Стерв'ятники і The Beatles

Мало хто з телеглядачів не знає про мультфільмі "Книга джунглів" і про його головних героїв - "жабеня" Мауглі, який був вихований вовками, тигра-людожера Шерхані, прекрасної і хитрою пантеру Багірі і мудрого ведмедя Балу. В одному з епізодів Мауглі зустрічає зграю стерв'ятників. Більшість людей не знають, що під час створення мультфільму Брайан Епштейн, менеджер The Beatles, попросив аніматорів Діснея створити дизайн грифів, заснований на легендарної ліверпульської четвірки. За іншою версією студія "Дісней" першою почала переговори з музикантами. Первісна ідея полягала в тому, що The Beatles буде озвучувати цих персонажів. Однак ідея провалилася через Джона Леннона, який відмовився співати для "Mickey Fucking mouse". А пісня стерв'ятників, яка спочатку повинна була бути рок-номером, була перероблена і виконана в стилі "а капела".

6. Персонажі без мами

Безліч героїнь і героїв "Діснея" з волі свого творця позбулися матері в юному віці.Прикладами цього є Бембі і Попелюшка. В інших випадках згадки про матір відсутні з самого початку і до кінця фільму. Прикладами є Русалочка, Аладдін, і Белль з "Красуня і Чудовисько". Було похмуре обставина, яке призвело Діснея до вирішення зробити деяких персонажів виключно "батьковим дітьми". На початку 1940-х років Уолт Дісней і його брат Рой купили будинок для своїх батьків. Але стався витік газу і мати Діснея, Флора, померла. Продюсер Дон Хан, який добре знав свого боса, пояснював, що цей інцидент мав Уолта Діснея, тому він залишив своїх принцес без матері.

5. Підроблене гарчання лева

Всім відомий знаменитий протяжний рев великого лева Муфаси з кращого мультика всіх часів: "Король Лев". Але більшість глядачів і не здогадуються, що звуки, що вилітають з пащі царственої тварини, на насправді - не левиний рик. Це комбінація Риков ведмедя і тигра, а ще голос актора Френка Уелкер, який при озвучці гарчав в залізне відро.

4. Ім'я WALL-E

Ім'я милого робота WALL-E з однойменного мультфільму відомо як акронім для роботи, яку він виконує - Waste Allocation Load Lifter Earth-Class. А ось цікавий факт про популярному мультфільмі Діснея: ім'я WALL-E - прихована відсилання до засновника "Уолт Дісней Пікчерс", Уолтеру Еліас Діснею (Walter Elias Disney). Деякі читачі можуть заперечити, що мультфільм випустила компанія Pixar. Однак вона є дочірньою діснєєвськой студією.

3. Джин і торговець

На третьому місці в рейтингу незвичайних фактів, пов'язаних з мультиками Діснея, знаходиться історія про перевтілення Джина. У 1992 році Дісней випустив свій всесвітньо відомий мультфільм "Аладдін". І його шанувальники зламали багато копій в обговоренні того, чи є мандрівний торговець, якого глядачі бачать на самому початку фільму, "замаскованим" Джином.Ця теорія була заснована виключно на те, що і у торговця і у Джина було по 4 пальці на руках, чорна завита борідка, і їх обох озвучує знаменитий актор Робін Вільямс. А через два десятиліття після виходу "Аладдіна", режисери Рон Клементс і Джон Маскер підтвердили, що божевільна фанатська теорія була вірна!

В рекламному інтерв'ю, Клементс розповів, що зв'язок між цими двома персонажами була задумана спочатку. За планом в кінці мультфільму повинна була бути сцена, в якій торговець показав би себе як Джина. Однак у зв'язку зі зміною сюжету цю сцену не включили в підсумкову версію "Аладдіна".

2. "Зацикленість анімація"

Іноді при перегляді мультфільмів Діснея виникає відчуття дежавю. А все через те, що в них багато схожих сцен. Аніматори Діснея часто піддають редизайну старішу анімацію. Це здорово економить час і гроші при роботі над черговим шедевром. Прекрасним прикладом цього є схожість між сценами бальних танців в "Красуні і Чудовисько" і "Сплячої красуні". Співробітники студії багато років використовували цей трюк, перш ніж він був помічений.

1. Відмова від відповідальності за слова героя "Холодного серця"

У 2013 році студія Діснея випустила чудовий мультфільм "Холодне серце" про королеву Ельзі, що володіє магією льоду, і її сестрі Ганні.

Автори вирішили трохи повеселитися в фінальних титрах, як бонус для тих, хто досить усидливий, щоб додивитися їх до кінця. У титрах є відмова від відповідальності, який говорить: "Погляди і думки, висловлені у фільмі Крістоффом про те, що всі чоловіки їдять свої комашки - виключно його власні і не обов'язково відображають погляди або думки The Walt Disney Company або режисерів."