Каталог світ вашої сім'ї - важливий пункт у виборі

Яким повинен бути надійний інтернет магазин? Зупинити вибір на якомусь одному магазині буває не просто.

Але, не дивлячись на це, кількість людей роблять свої покупки в інтернет магазині зростає. Пов'язано це з вигодами і зручністю. Так, немає необхідності довго ходити по магазинах і шукати потрібний товар. Сидячи вдома, не виходячи з квартири, можна знайти все що необхідно, купити і чекати коли товар буде доставлений кур'єрською службою. Так само часто вартість товарів в інтернет магазинах на порядок нижче, ніж в оффлайн магазинах.Таким онлайн магазинах як Озон, Віватао і ТОВ Директ Іневст позитивні відгуки покупців зробили хорошу репутацію в очах багатьох клієнтів. Але існує маса інших магазинів, і слід знати, на чому зосередити увагу, роблячи покупку в них.

Відкритість

Згідно із законом, перед тим, як укласти договір купівлі-продажу, продавець повинен дати повну і подленно інформацію про себе, точніше: назва організації (наприклад, ТОВ Директ Інвест) та юридичну адресу. Індивідуальний підприємець показує дані про державну реєстрацію та назву органу, який його зареєстрував. Такі дані повинні бути доступні на сайті продавця. Якщо їх немає, варто попросити надати Вам ці дані, і в разі відмови це зробити, варто утриматися від покупки.

Власні торговельні майданчики

Компанії, що мають свої торгові майданчики більш надійні і стабільні. Такі магазини мають свої каталоги, такі як Каталог світ вашої родини, а так само постійна наявність всіх товарів на складах. Це дає можливість покупцям самостійно вивести товар зі складу, тим самим заощадивши на доставці.

Популярність, ВІДГУКИ і вік як один з головних критеріїв надійності

Найчастіше надійні магазини зареєстровані офіційно і мають великий стаж роботи. Вони стежать за своєю репутацією і дотримуються законодавства. Вони вже мають добре налагоджену доставку в усі регіони країни і не мають труднощів з товаром на склажах.
Хоча всі ці якості зовсім не означають, що маловідомі магазини слід виключити зі свого списку. Такі магазини можуть працювати навіть краще великих магазинів завдяки увазі до покупців, гнучкому підходу і різних акцій. При роботі з маловідомим магазином слід звертати на відгуки людей, які вже співпрацювали з ним.

Способи оплати

Найбільшу популярність має система розрахунку за фактом отримання товару з рук кур'єра. Це максимально знижує ризик покупця. Інший популярний спосіб це накладений платіж. Кожен каталог, такий як каталог світ вашої сім'ї має чітку вартість товару і опис форми розрахунку. Однак варіанти розрахунку за передоплатою, зовсім не означають, що це шахрайство. Вона дозволяє економити на доставці і вберігає продавця від фінансових втрат при відмові від товару.