У Росії продажі Peugeot 301 стартують вже 13 травня

Жаркий або холодний клімат, дуже погані дороги, необхідність перевезень великого числа пасажирів і дуже великий багаж - до всіх цих умов і пристосована новітня модель відомої французької марки.

Peugeot 301 тільки своїм ім'ям вже дає зрозуміти, що машина втілює нову концепцію. Так, цифра 1 натякає саме на простоту і достатню дешевизну цього автомобіля. Однак, це не означає, що цей виробник пішов на деякі компроміси і зовсім відмовився від традиційних таких цінностей, як безпека і комфорт. За допомогою даної комбінації хороших якостей ця французька марка розраховує придбати вже нових клієнтів в сегменті саме масових компактних автомобілів на своїх швидкозростаючих ринках багатьох країн, що розвиваються.

Варто сказати, що сьогодні деякі надійні автосалони представляють легендарні автомобілі peugeot за досить прийнятними цінами.Такі салони допомагають людям придбати ідеальний автомобіль для себе.

Салон автомобіля виглядає практично У продаж надійдуть базові модифікації з "механікою" і версії з "роботизованою" сучасної коробкою передач. Збірку нової моделі вже почали на заводі в Іспанії: найперші автомобілі, до речі, вже знайшли господарів з Туреччини. Продажі Peugeot 301 почнуться вже 13 травня.

У Росії продажі Peugeot 301 стартують 13 травня Один з блогерів Твіттера ВОВЧИК пише: «Крутий автомобіль. У мене машина цієї марки, але не нова, збираюся купувати Peugeot 301 ».

На думку редакції, нова модель автомобіля з'явитися в продажу вже до літа цього року. Тепер французька компанія матиме ще більше клієнтів.