Заміський будинок - своя фортеця

Мрією багатьох городян є споруда власного дерев'яного будинку, бажано за містом в екологічно чистому місці. Там легко дихається і добре живеться. В даний час таку мрію можна втілити в життя. Для цього потрібні справжнє бажання і деякі фінансові можливості.

Надати допомогу в реалізації мрії може будівельна компанія Економстрой. Компанія є багатопрофільною. Вона починає будівництво з підбору земельної ділянки та розробки проектно-будівельної документації. Виконує будівельні роботи з нульового циклу, проводить монтаж і здачу в експлуатацію необхідних інженерних комунікацій. Закінчує проведенням оздоблювальних робіт та благоустроєм прилеглої території.

Замовити будинок з бруса - найправильніше рішення Особливою популярністю користуються дерев'яні будинки і котеджі. Дерево являє собою екологічно чистий матеріал, який має унікальні споживчі властивості. Багатовікова історія експлуатації дерев'яних будинків підтверджує думку про те, що жити в них приємно і комфортно. Приємний запах деревини створює особливу здорову атмосферу, сприятливо впливає на здоров'я проживаючих в будинку людей.

Компанія виробляє весь комплекс робіт, здійснюючи будівництво будинків під ключ. Після закінчення робіт досить завезти меблі, і можна жити.

Будівництво будинків з оциліндрованих колод набуло промислові масштаби. Колоритний зовнішній вигляд і висока технологічність однакових циліндричних колод дозволяє використовувати їх для будівництва оригінальних будівель з незвичайним дизайном.

Дерев'яні будинки екологічно чисті і комфортні для життя На сайті econom-stroi.com Ви знайдете всю необхідну інформацію для того, щоб реалізувати свою мрію і побудувати будинок.