10 Найбільш незвичайних засобів пересування

Рух - життя. Благо, останнім часом з'явилося так багато всіляких засобів пересування: від самих пересічних до найбільш оригінальних, що залишатися на місці просто неможливо, навіть якщо це дуже хочеться. Ось тільки 10 найбільш незвичайних засобів пересування в світі.

Зміст:

  • 1. Індивідуальний монорельс
  • 2. Мотоскейт
  • 3. Серфінг при тихій погоді
  • 4. Крісло на коліщатах
  • 5. Автобус-амфібія
  • 6. Реактивний ранець
  • 7. Найбільш швидкий шкільний автобус
  • 8. Приватна підводний човен
  • 9. Автобус-тунель
  • 10. Антигравітаційні черевики

1. Індивідуальний монорельс

Московський монорельс поки викликає тільки усмішку і майже не сприймається як реальне, необхідний засіб транспорту. А ось в новозеландському розважальному парку Agroventures Adventure Park виник індивідуальний монорельс. При цьому, це досить потрібне і затребуваний засіб пересування по парку.

2. Мотоскейт

Об'єднати скейтборд і мотоцикл? Легше простого! Зустрічайте, мотоскейт Wheelman. Це нестандартне засіб пересування має міць двигуна 2 кінські сили і максимальну швидкість 45 кілометрів на годину. Звичайним скейт дане навіть і не снилося!

3. Серфінг при тихій погоді

Відмінно жителям Західного Берега США! У них там, на Тихому Океані великі хвилі виникають чи не щодня. Так що займатися серфінгом можливо без всіляких проблем з очікуванням потрібної хвилі.А всім іншим, кому не так звезли з місцем проживання, возможнопорекомендовать купити дошку POWERSKI Jetboard, яка дозволить ковзати по воді і показувати трюки навіть на ідеально рівній водній поверхні невеликого озера.

4. Крісло на коліщатах

Нині фраза "Лінь вставати з крісла» не - виправдання відмови кудись поїхати. Адже група Toyota представила крісло для подорожей Toyota i-Real, що дозволяє розвивати швидкість до 30 кілометрів на годину. І це без найменших фізичних зусиль з позиції людини, що знаходиться в ньому.

5. Автобус-амфібія

Автомобілі-амфібії, завдяки фільмам про Джеймса Бонда та інших супергероїв, зовсім не здаються чимось незвичайним. А ось автобуси-амфібії - так. Так чи інакше, подібні автобуси від італійської компанії AMPHICOACH вже щосили розсікають водні простори по всьому світу. Поки в якості екскурсійного транспортного засобу.

6. Реактивний ранець

Ще один засіб пересування, яке до цього можливо було побачити тільки в фільмах про супершпигунів і супергероїв - реактивний ранець. Уже тепер почали з'являтися більш-менше робочі моделі Jetpack'ов. Наприклад, Martin Jetpack. Від землі відриватися він уже навчився, однак, так собі високо. Ну і на будь-який випадок будь-який подібний ранець забезпечений парашутом.

7. Найбільш швидкий шкільний автобус

Якщо водій шкільного автобуса обіцяв в 2 сек. привезти ваше дитя до школи, то це зовсім не перебільшення. Адже група Indy Boys Inc. з Індіанаполіса створила шкільний автобус, той який може розганятися до швидкості 590 кілометрів на годину. Однак, для цього на нього поставили двигун на 42 сотні л. с. від винищувача Phantom. І дітей всередину нього садити ніхто не збирається.

8. Приватна підводний човен

Дрібні приватні підводні човни, природно, вже існують.Однак ось повноцінна, велика субмарина, яка призначалася б для приватних потреб, а не для потреб армії - поки справа майбутнього. Однак проекти цих незвичайних транспортних засобів вже щосили розробляються. Наприклад, проект підводного човна люкс-класу Phoenix 1000. У ній передбачено кілька розкішних кімнат, кают-група з баром, спортзал і, напевно, навіть басейн.

9. Автобус-тунель

Ні для кого не секрет, що вулиці сучасних міст не справляються з потоками машин, щодня виїжджають на них. Різні інстанції по-різному пропонують подолати цю кризу. Ось, наприклад, китайські інженери з компанії Shenzhen намір в найближчому майбутньому створювати пасажирські автобуси, на першому рівні яких розташується тунель для проїзду легкових автомобілів.

10. Антигравітаційні черевики

Anti-Gravity Boots - варіант для тих, хто любить з великою швидкістю пересуватися, однак не бажає забруднювати природу викидами двигунів зовнішнього згоряння. Це черевики, ті самі перетворять людини в справжнісінького коника і при цьому збільшать швидкість його пересування в кілька разів. Потрібно лише не боятися висоти.