10 Кращих воблерів на головня 2017

Ловити голавля краще в сутінках або навіть вночі, тоді є шанс зловити по-справжньому велику здобич. І чим сильніше йде брижі по воді, тим краще буде клювання. А ось в штиль, за відгуками рибалок, клювання поганий. Кращі воблери для головня - невеликого розміру (до 5-7 сантиметрів), з активною грою. Саме такі ми і зібрали в топ-10 кращих воблерів на головня 2017 року. При його складанні були вивчені різні профільні сайти і форуми, такі як: Клуб любителів воблерів, Рибальський Клуб і Центральний форум рибалок.

Наші рейтинги воблерів: на щуку, на судака, на окуня, на головня.

Зміст:

  • 10. Jackall Chico
  • 9. Lucky Craft Gen Goal
  • 8. Yo-Zuri L-minnow 44
  • 7. Lucky Craft Cra-Pea MR
  • 6. IMA Square Bill
  • 5. Incubator Drop
  • 4. Smith Camion
  • 3. ZipBaits Rigge 56
  • 2. Pontoon 21 Crack Jack
  • 1. Jackall Hamakuru Spider

10. Jackall Chico

Цей 4. 4-сантиметровий японський воблер відноситься до класу кренк. Виготовляють його корпус вручну, з бальзового дерева і завдяки цьому матеріалу воблер відрізняється щільністю і гарною плавучість. Він відмінно реагує на будь-який тип проводки, відразу ж починаючи грати. Заводні кільця і ​​трійники виготовлені з нержавіючого покриття, що подовжує термін їх служби. Бічні сторони приманки зроблені плоскими, що підвищує її помітність для хижаків.

Рекомендований тип проводки: звичайний рівномірний або ж проводка із зупинками, щоб маніпулювати воблером над скупченнями рослин, біля яких часто є риба.

Рекомендована забарвлення: gold & black, hot tiger.

Середня ціна - 480 рублів.

9. Lucky Craft Gen Goal

Цей забавного вигляду воблер дуже точно імітує одне з улюблених страв головня - жука-плавунца. Незважаючи на невеликий розмір (3, 5 см) кренк відрізняється відмінними польотні якості, що дозволяє зловити з його допомогою саму обережну рибу. Приманка забезпечена двома двійниками з вістрями, розташованими вгору, це різко зменшує шанс зачепитися воблером за коряжник, водорості або придонні камені. У лінійці є як плаваючі, так і тонуть моделі.

Бажана проводка: ривковая або рівномірна.

Бажана забарвлення: Purple Squid 200, Insect Brown 880 або Termo Blue 878.

Скільки коштує в Росії - 735 рублів.

8. Yo-Zuri L-minnow 44

Один з найпопулярніших воблерів на головня форми мінно має розмір 4. 4 см. Хоча ціна наживки і невисока, за своєю уловистости вона залишає позаду безліч більш дорогих моделей. Виготовлений цей потопаючий воблер з міцного і твердого пластика, завдяки якому йому не страшні гострі зуби хижих риб. А завдяки гранованому кульці, находящему в корпусі, приманка створює шумовий ефект, здалеку привертає видобуток.

Ефективна техніка проводки: рівномірна, в середньому темпі.

Ефективна забарвлення : F1167-C44 або F1167-M37.

Усереднена вартість - 465 рублів.

7. Lucky Craft Cra-Pea MR

Цей 4. 4-сантиметровий воблер з лінійки ультра-легких приманок Cra-Pea був створений для полювання на райдужну форель в штучних водоймах. На маленьку наживку дуже добре клює не тільки форель, але і головень, жерех і краснопірка. Завдяки вазі в 6, 2 грами воблер можна далеко закинути навіть у вітряну погоду.

Кращий спосіб проводки: рівномірна, Stop & Go.

Переважний колір: Kanumura, Blackko, Ore Gold Clear.

Усереднена ціна - 780 рублів.

6. IMA Square Bill

Цей на перший погляд нічим не примітний 5. 5-сантиметровий воблер на мілководних перекатах видає дуже активні коливання. А на середній і високій швидкості проводки він починає нахилятися вправо-вліво, завдяки стеклопластиковой лопаті. І це "не баг, а фіча", яка робить IMA Square Bill бажаною здобиччю для головня.

Оптимальна проводка: рівномірна швидка або на середній швидкості по водній поверхні, або на невеликий (до півметра) глибині.

Оптимальний колір приманки: SQ-009, SQ-002.

В середньому, коштує 1150 рублів.

5. Incubator Drop

Уловистий плаваючий воблер, на який добре ловиться головень і в спокійній воді і в вируючих порогах. Практично всі рибалки високо оцінили польотні характеристики 3. 8 сантиметрової моделі, яка при своїх мініатюрних розмірах важить 7. 9 гр. За шумові ефекти відповідають три кульки, розміщені в спеціальній камері. Їх змішання створює вібруючий ефект, що привертає хижих риб.

Повним клоном цього японського воблера є Kosadaka Boxer.

Яку техніку проводки вибрати: рівномірну, на середній швидкості.

Варіанти забарвлення: ACC3105, DSB3110, DSN3085.

Можна купити за 905 рублів.

4. Smith Camion

Перевага цієї 3. 2-сантиметрової приманки плаваючого типу - активна і приваблива гра, яка змусить атакувати навіть пасивного хижака. На Smith Camion дуже добре ловити головня на перекатах і в невеликих річках. У лінійку входять як мілководна (SR), так і глибоководна (DR) моделі із заглибленням 0, 8 м і 1, 8 м відповідно.

Спосіб проводки: Stop & Go, рівномірна.

Забарвлення на головня: 28, 30.

Вартість: 1045 рублів.

3. ZipBaits Rigge 56

Воблер самого популярного розміру (5. 6 см) в лінійці Zip Baits. Прекрасно показав себе в лові більшості річкових хижих риб - щуки, окуня, жереха, і, звичайно, головня. У продажу є і тонуть і плаваючі версії і суспендери. Особливістю воблера є форма тіла, в перерізі у вигляді перевернутого трикутника. Таким чином вона відображає світло з трьох площин.

Найкращий спосіб проводки: активний твічінг, при якому найкраще розкривається светоотражающая система наживки.

Бажана забарвлення: 820R, 840R, 513R.

Ціна 1130 рублів.

2. Pontoon 21 Crack Jack

Найкращі типорозміри для лову головня в лінійці Crack Jack - 3. 8 см, 4. 8 см і 5. 8 см. Модифікації кожного типорозміру є як плаваючі, так і з нейтральною плавучістю. З успіхом використовуються як в водоймах зі стоячою водою, так і при швидкій течії. За правильне розташування приманки у воді і дальній кидок відповідає магнітна балансувальна система Magnetic Force Balance.

Найкраща проводка: рівномірна і твічінг.

Найкращий колір: 021, 108, 070.

Продається за 355 рублів.

1. Jackall Hamakuru Spider

Форма тіла "а-ля павук" - ось що виділяє цей плаваючий 4. 1-сантиметровий воблер з числа безлічі інших претендентів на звання "сама уловиста приманка на головня". Усередині приманки знаходиться кулька з вольфраму, який відповідає за створення шумових ефектів.

Варіанти проводки: швидка або середня, при якій воблер створює інтенсивні коливання. Перед ним утворюється водяний гребінь, а позаду залишаються "вуса".

Відповідний для лову головня колір: devil red або olive spider.

Можна придбати за 710 рублів.