10 Кращих кондиціонерів для квартири 2017, рейтинг за ціною / якістю

Хороші кондиціонери і спліт-системи давно перетворилися з надмірності в необхідність. Вони не тільки знижують температуру повітря, але і можуть підвищити її, позбавити від зайвої вологи або, навпаки, зволожити повітря, іонізувати його і позбавити від неприємних запахів. Кондиціонер якої фірми краще вибрати для квартири? На це питання може дати відповідь рейтинг кондиціонерів 2017 року , складений за співвідношенням ціна / якість. При складанні хіт-параду кондиціонерів враховувалися відгуки користувачів на сайті "Яндекс. Маркет".

Зміст:

  • 10. Aeronik ASO / ASI-07HP1
  • 9. Airwell HHF 007 RC
  • 8. Panasonic CS-HE18QKD / CU-HE18QKD
  • 7. GREEN GRI / GRO-09HS1
  • 6. Panasonic CS-HE7QKD / CU-HE7QKD
  • 5. Panasonic CS-E12RKDW / CU-E12RKD
  • 4. Panasonic CS-E7RKDW / CU-E7RKD
  • 3. Panasonic CS-E9RKDW / CU-E9RKD
  • 2. Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE / MUZ-SF25VE
  • 1. Daikin FTXB20C / RXB20C

10. Aeronik ASO / ASI-07HP1

Середня вартість: 17 816 рублів.

Відкриває рейтинг кращих кондиціонерів для квартири в 2017 році Aeronik ASO - проста і витривала модель китайського виробництва. Основний її плюс - надійність: вона прекрасно виконує свої робочі функції навіть при великій різниці в температурі зовні і всередині. Є ще приємні дрібниці на зразок мультіфільтра очищення повітря і можливості позбавити повітря в приміщенні від зайвої вологи. І ціна приваблива.

Мінуси: в одному з відгуків користувач скаржиться на шум, який заважає в нічний час.

9. Airwell HHF 007 RC

Середня ціна: 13 000 рублів.

Одна з найбільш недорогих позицій в рейтингу, яка, тим не менш, здатна виконати поставлене завдання на всі 100%. Якість збірки прийнятне, швидко знижує / підвищує температуру в приміщенні, є шторка, що дозволяє направити потік повітря, куди потрібно. Є дистанційний пульт.

Єдине, що викликає нарікання користувачів - укорочений провід.

8. Panasonic CS-HE18QKD / CU-HE18QKD

Ціна, в середньому 69 100 рублів.

А на восьмому місці в нашому топ-10, в якості контрасту, йде одна з найдорожчих позицій в рейтингу спліт-систем - Panasonic CS-HE18QKD. Висока ціна - безліч налаштувань, режимів і додаткових опцій, включаючи фільтри від мікробів і пилу, настройка подачі потоку повітря, контроль вологості і багато іншого. Цей кондиціонер - справжній порятунок для тих, хто є щасливим володарем домашніх вихованців: пристрій здатний позбавити повітря, поверхні і їжу від добавок у вигляді котячої шерсті.

Недоліки: висока вартість.

7. GREEN GRI / GRO-09HS1

Варто, в середньому: 12, 900 рублів.

Дешевий і якісний - що може бути приємніше? Дорогого гіганта з безліччю функцій в рейтингу кращих кондиціонерів для квартири випередило скромне виріб китайських виробників. За відгуками користувачів працює воно тихо, справно охолоджує або обігріває, і ціна недорога - що ще треба?

Недоліки: немає таймера включення, громіздкий внутрішній блок.

6. Panasonic CS-HE7QKD / CU-HE7QKD

Пропонується в середньому за: 40 300 рублів.

Вироби Panasonic завжди відрізнялися гарним дизайном, і це не виняток. Стильний сріблясто-білий кондиціонер буде відмінно виглядати практично в будь-якому приміщенні. Ще у приладу безліч функцій, починаючи від суперпотужного режиму швидкого нагрівання / охолодження, нічного режиму, іонізації повітря, очищення повітря від домішок, регулювання вологості і багато іншого.

Мінуси: тільки один колірний варіант - білий.

5. Panasonic CS-E12RKDW / CU-E12RKD

Середня ціна 41 800 рублів.

Велика кількість в рейтингу кондиціонерів від Panasonic - кращий показник, що поки що в рейтингу виробників кондиціонерів за якістю і надійності ця марка займає одне з лідируючих місць. Саме CS-E12RKDW / CU-E12RKD не є винятком. Це супертіхій і суперекономічний кондиціонер, ефективно виконує свою роботу. Є додаткові опції на зразок таймера, режиму-автомата і фільтрів, включаючи тонку очистку.

Недоліки: дорогий.

4. Panasonic CS-E7RKDW / CU-E7RKD

Середня ціна: 36 700 рублів.

Завдяки зручній налаштуванні потоків повітря CS-E7RKDW в приміщенні більше не залишиться неохолоджених гарячих підлогу в кутах поблизу підлоги або стелі. Можна налаштовувати швидкість, напрямок, включати по автотаймером і пульту дистанційного управління. Ще прилад досить потужний, що дозволить радіти його роботі довгий час.

Чим поганий: хіба що високою ціною.

3. Panasonic CS-E9RKDW / CU-E9RKD

В магазинах, в середньому, коштує 38 200 рублів.

Третє місце в рейтингу кондиціонерів в квартиру по надійності 2017 роки отримує ще один виріб фірми Panasonic. Витривала, надійна і тихо працює модель дозволити керувати потоками повітря, виключаючи створення "мертвих зон" в приміщенні, наявні режими очищення повітря від мікробів, пилу і неприємного запаху.

Чи є недоліки: масивний внутрішній блок.

2. Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE / MUZ-SF25VE

Середня ціна: 60 ​​000 рублів.

Кондиціонер Mitsubishi - відмінний вибір для квартири в 2017 році. Він тихий, економічний і невеликий за розмірами, що дозволить відмінно вписати його в будь-яке приміщення. У кондиціонера багато достоїнств - дуже тиха робота при великій потужності, безліч режимів, включаючи нічний та режим вентиляції, є іонізатор і антибактеріальний фільтр.

Прискіпатися можна тільки до пульта, на якому відсутня підсвітка клавіш. Ну і до ціни.

1. Daikin FTXB20C / RXB20C

Середня вартість: 43 500 рублів.

Кондиціонери Daikin давно користуються любов'ю з боку покупців. Одна з головних причин - майже повна беззвучність роботи спліт-системи (шум від нього не перевищує порогу в 21 Дб). Різноманітність швидкостей і режимів дозволить налагодити роботу кондиціонера по своєму смаку. Важливий плюс - відмінна збірка, якість матеріалів і приємний стильний дизайн.

На жаль, наявні і недоліки. Наприклад, немає підсвічування на пульті і відсутня регулювання температури в режимі сушіння - риси, якими володіють багато дешевші варіанти.