Що робити, якщо завис iPod?

Що робити, якщо завис iPod?

За кілька десятиліть компанія Apple випустила безліч видів популярного музичного плеєра iPod, удосконалюючи свої знання з покоління в покоління. Пристрої Купертинського компанії здавна асоціюються у користувачів з еталоном якості. Але, як і будь-яка техніка, "яблучні" девайси також схильні до різного роду програмним збоїв. Звісно айпода - часта проблема серед меломанів, що виражається в короткочасній непрацездатності iPod. Незважаючи на вдосконалення програмного забезпечення, користувачі з усього світу все ще стикаються зі збоями в роботі пристрою і не завжди знають, що робити, якщо завис iPod.

Щоб позбутися від програмного "зависання", потрібно перезавантажити айпод. Правда, у кожної моделі свій набір гарячих клавіш для ребута. Наприклад, щоб перезавантажити iPod Touch, потрібно підключити його до комп'ютера і запустити на ПК програму iTunes. Після чого слід утримувати одночасно дві клавіші "Sleep" і "Home" до появи логотипу компанії Apple. iPod Touch автоматично перезавантажиться і синхронізується з комп'ютером. Залишиться лише клікнути в iTunes кнопку "Відновити".

Втім, якщо під рукою немає iTunes, то зробити "жорстку перезавантаження" з видаленням всіх даних можна за допомогою одночасного утримання клавіш "Home" і "Power".

Що робити, якщо завис iPod Classic? Одночасно натисніть клавіші Menu і Select на плеєрі і дочекайтеся, поки не з'явиться логотип компанії.Подібним же способом скидаються настройки на iPod Nano і iPod Video всіх поколінь. Правда, при цьому потрібно враховувати, що блокування плеєра повинна бути знята. Що стосується iPod Nano 6, то "развісаніе" пристрою відбувається після одночасного натискання кнопок "POWER + VOLUME DOWN". Останнє, сьоме покоління Nano перезавантажується, як і iPod Touch, - одночасним натисканням клавіш "Home" і "Power".

Для перезавантаження плеєра iPod Shuffle потрібно пересунути перемикач живлення на "Викл." (Зелена смуга не видно) і через 10 секунд зрушити його в положення "Вкл.". При цьому для перших двох поколінь плеєрів компанія Apple рекомендує чекати 5 секунд, а для 3-го і 4-го поколінь - 10 секунд.

Програмні збої в роботі плеєра можуть виникнути з різних причин. Механічні пошкодження, попадання вологи всередину корпусу, "неправильна прошивка", перегрів пристрою - все це здатне стати причиною "зависання" айпода. Але не варто впадати в паніку і відразу ж звертатися в сервісний центр. Для початку спробуйте перезавантажити iPod вищевказаними способами, а потім відновіть або відновите прошивку через iTunes. Якщо прийняті вами заходи не допоможуть виправити проблему зависання плеєра, то звертайтеся до авторизованого сервісного центру.