Способи збільшити безпеку в автомобілі (топ-6)

Вчені і автовиробники склали рейтинг способів здатних зберегти життя за кермом. Перед тим як сісти за кермо, ознайомся з нижченаведеними шістьма положеннями, які здатні підвищити безпеку автомобіля. Представляємо топ-6 найкращих способів підвищення безпеки авто.

Зміст:

  • 1. Кермо
  • 2. Підголівник
  • 3. Фари
  • 4. Температура салону
  • 5. Шини
  • 6. Стільниковий телефон

1. Кермо

Якщо сидіти дуже близько до керма, то в момент удару швидше за все ви ударитеся про рульову колонку до того як розкриється подушка безпеки або натяг ременя. Тому регулюйте сидіння так, щоб бути подалі від керма, але в той же час не тягнутися до нього руками. Руки повинні бути лише трохи зігнуті в ліктях.

2. Підголівник

Для найбільшої безпеки, верхня частина підголівника повинна знаходитися на рівні вух, це легко побачити і відрегулювати, подивившись в дзеркало заднього виду. Дана міра допоможе запобігти перелом шийного відділу хребта.

3. Фари

Тут тобі назустріч пішли наші дорогі інспектора ДІБДР, які вже внесли в правила дорожнього руху пункт, відповідно до якого необхідно включати фари в будь-який час доби. За деякими даними цей захід на 5% знижує ймовірність лобового зіткнення і на 12% ймовірність наїзду на пішохода.

4. Температура салону

Якщо має бути тривала поїздка, то необхідно встановити температуру трохи нижче комфортної, щоб не дай бог не заснути за кермом.Ще може допомогти періодична зміна температури салону.

5. Шини

Слід стежити за станом шини, за її зношеністю та тиском. Зношена шина в рази збільшує гальмівний шлях, а недостатній тиск може стати причиною зміни траєкторії руху, розгойдування автомобіля на дорозі, а також колесо з більшою ймовірністю може лопнути. А ви часто чуєте по телебаченню фразу: «Не впорався з керуванням»? !

6. Стільниковий телефон

Питання про те що бездротова гарнітура більш безпечна, також стає останнім часом дуже спірним твердженням, тому краще постарайся вимикати телефон на час руху. Адже життя дорожче телефонної розмови, чи не так?

Ось ми і розглянули топ кращих способів підвищення безпеки авто. Удачі на дорозі і завжди повертайтеся додому!