Топ актуальних питань по відкриттю автомийки

Відкрити свій бізнес і працювати тільки на себе - мрія багатьох людей. Але де знайти ту нішу, в якій можна досягти успіху? Однією із затребуваних послуг є автомийка. Кількість автомобілів в користуванні населення неухильно зростає. Відповідно зростає і попит на послуги автомийки. В окремих російських містах автовласникам доводиться записуватися на послуги помити машину.

Чим не привід все обдумати, скласти бізнес-план, розрахувати початкові витрати, і відкрити свій бізнес автомийка, який буде стабільно приносити дохід. За підрахунками економістів такий бізнес окупається вже через два роки. І бізнес "на бруду" буде приносити дивіденди. Адже погодні явища скасувати ніхто не зможе. Дощ, сльота, тумани і сніг роблять автомобіль брудним і неохайним. Якщо раніше автовласник міг помити свою машину біля гаража, то тепер це зробити неможливо, так як природоохоронне законодавство дуже суворо ставиться до забруднення навколишнього середовища.

Ми розглянемо топ актуальних питань по відкриттю такого роду бізнесу.

Перші кроки по відкриттю свого бізнесу починаються з придбання землі, процес складний, але вирішуване. Землю можна зняти в довгострокову оренду, оренду з подальшим викупом або придбати на аукціоні. Наступним кроком буде будівництво автомийки. Ідеальний варіант - це використовувати свій гараж або кілька гаражів, які також можна взяти в оренду.Найсерйознішим питанням є підведення комунікацій, які будуть забезпечувати життєдіяльність мийки. Проводячи комунікації, особливу увагу слід приділити на очисні для автомийок. Природоохоронне законодавство передбачає використовувати рециркуляцію води. Адже велика кількість води, яка використовується при митті автомашини, можна з успіхом використовувати повторно. Проводячи рециркуляцию можна застосовувати до 80% води повторно. Зливаючи використану воду в міську каналізацію, слід також враховувати, що ця вода повинна бути очищена від миючих засобів, залишків нафтопродуктів і важких металів. Тому проводячи комунікації, потрібно встановлювати обладнання, яке буде відповідати санітарно-технічним нормам, ефективно справлятися з очищенням води або повертати вже очищену воду для повторного застосування.

Закуповуючи обладнання потрібно обов'язково знати або розраховувати на потік машин, і тільки з цього купувати обладнання. Автоматизована мийка, без участі людини, вигідна при великому потоці машин, а ручна апаратна - це більш якісна миття машини, але в цьому випадку знадобляться робочі кадри. І, звичайно ж, реклама. Досить надійна і ефективна зовнішня реклама, Яскрава і помітна вона приверне більшу кількість потенційних покупців послуги автомийки та просуне ваш бізнес в топ.