Топ рейтинг найнебезпечніших тварин в світі

Багато тварин можуть виявитися вкрай небезпечними для людини, причому з вигляду деяких прямо і не скажеш, що вони можуть завдати шкоди людині. Але відправляючись в подорож завжди корисно знати, кого слід побоюватися, тому просто необхідно подивитися рейтинг найнебезпечніших тварин.

Зміст:

  • 10 місце. Отруйні жаби.
  • 9 місце. Дикий індійський і африканський буйвол.
  • 8 місце. Білий ведмідь.
  • 7 місце. Слон
  • 6 місце. Крокодил.
  • 5 місце. Мавпи
  • 4 місце. Велика біла акула.
  • 3 місце. Отруйні медузи
  • 2 місце. Отруйні змії
  • 1 місце. Мухи

10 місце. Отруйні жаби.

Їх різновидів сила-силенна, і живуть вони в Центральній і Південній Америці, на Мадагаскарі. На їхньому тілі розташовуються залози, які виробляють отруту, небезпечний для життя людини або навіть відразу декількох. Але залози виробляють отруту вкрай поступово і отруїтися їм можна, тільки якщо довго тримати жабу в руках. Що радує, так це те, що самі вони не нападають.

9 місце. Дикий індійський і африканський буйвол.

Це абсолютно безстрашне тварина вагою близько тонни і 2 мета висотою. Одне це повинно насторожувати і змушувати обходити цю тварину стороною. Рогу можуть бути різної форми - загинатися вгору або розходитися в сторони від голови, а й ті й інші однаково небезпечні для людини (це не рахуючи ваги!). До того ж у буйвола дуже гарний нюх і він першим відчуває чужака, і може напасти сам, якщо вирішить, що чужинець становить небезпеку.

8 місце. Білий ведмідь.

На фотографіях вони здаються милими і добрими, майже плюшевими, але зустрітися з ним в живу навряд чи б хтось захотів. Колись їх винищували і сильно скоротили їх популяцію так, що зустріти білого ведмедя було практично неможливо. Однак зараз їх чисельність повністю відновлена ​​і навіть перевищує норми, тому ці ведмеді представляють реальну загрозу для людей. До того ж вони скоєно перестали боятися людей і легко заходять в людські поселення і стоянки.

7 місце. Слон

Це дуже розумні тварини, але в той же час дуже агресивні. Їх розміри, вага і товста шкура дозволяють їм нікого не боятися, і вони вбивають до 500 осіб в день. Особливо небезпечний молодий слон-самець, вигнаний з стада в шлюбний період, він нападає на все, що рухається.

6 місце. Крокодил.

Все жителі Африки схиляються перед цим тваринам, туристи ж вважають одним з найстрашніших хижаків Африки. Їх практично неможливо помітити ненаметанним оком, коли вони вистежують жертву. Нападають крокодили блискавично, і тут же тягнуть глибоко під воду, де спочатку топлять, а потім їдять жертву.

5 місце. Мавпи

Дуже несподівано поява в цьому списку мавп. Але останнім часом в тропічних країнах мавпи перемістилися ближче до людських поселень, і добувають їжу в міському середовищі, на звалищах. Вони частини нападають на дітей, а іноді і на дорослих, до того ж найчастіше вони живуть "сім'ями", що ще більше ускладнює опір їм. Так само, харчуючись на смітниках, вони розносять безліч захворювань, що в умовах антисанітарії поселень третього світу стає по-справжньому небезпечним.

4 місце. Велика біла акула.

Про цих хижаків знято безліч фільмів-жахів, які змушують всіх вже заздалегідь боятися акул. І не дарма! Досить одного грама крові в воді і акула відчує його за кілька кілометрів, причому цей запах розохочує голод акули. 3000 найгостріших як лезо зубів, 7-10 метрів довжини змушують рахуватися з цією твариною. Останнім часом акули мігрують і стали з'являтися в тих місцях, де раніше їх ніколи не було.

3 місце. Отруйні медузи

Одна з найнебезпечніших - Aвстралійская кубічна медуза або "морська оса", мешкає біля берегів північної Австралії. Ця медуза досягає розміру баскетбольного м'яча, а щупальця (4 пучка по 15 щупалець) під час полювання можуть досягати 3 метрів. Вони майже прозорі, що створює додаткову небезпеку, так як їх практично неможливо помітити. Опік викликає миттєву біль у всьому тілі, а отрута відразу починає впливати на нервову систему, серце, легені. Часто, ужалені медузою не встигають доплисти до човна або берега - зупиняється серце. До того ж навіть віддалені щупальця залишаються небезпечними до повного розкладання, навіть висушені і знову намочені вони зберігають свої властивості.

2 місце. Отруйні змії

Як правило, самі отруйні змії не нападають першими на людину, а лише коли їх зачеплять або ворухнуть, але, напавши, представляють величезну небезпеку. Укуси деяких змій можуть вбити одночасно 10 чоловік або 250 000 мишей. Отрута змій необхідний тому що їхні зуби не призначені для пережовування, і вони ковтають їжу цілком.

1 місце. Мухи

Як не дивно це маленьке і невинне комаха є найнебезпечнішим на планеті. Мухи поширені абсолютно повсюдно і розносять величезна кількість небезпечних і навіть смертельних для людини хвороб.Таких як, сибірської виразки, туляремії, трахоми, епідемічного кон'юнктивіту, сонну хворобу, кишкові захворювання і так далі. Одна муха цілком може переносити в собі до 40 мільйонів різних бактерій, багато хто з яких небезпечні для людини. А деякі види мух відкладають яйця під шкіру людини, які в подальшому можуть проїсти м'яку тканину аж до кістки.

Автор: Олена Каштанова