Топ найбільш непопулярних туристичних напрямків

Здавалося б, у цих країн є все необхідне для залучення туристів: природні пам'ятки, самобутня культура, хороший клімат. І тим не менше з економічних, політичних та інших причин мандрівники воліють відпочивати в інших місцях.

Топ найбільш непопулярних туристичних напрямків щорічно складає Всесвітня туристична організація (UNWTO). Саме цей Топ ми і пропонуємо сьогодні вашій увазі.

Зміст:

  • 7. Туркменістан
  • 6. Сомалі
  • 5. Маршаллові острови
  • 4. Молдавія
  • 3. Науру
  • 2. Кірібаті
  • 1. Тувалу

7. Туркменістан

Туристичний потік в цю азіатську країну ніколи не був активним, але за роки правління Сапармурата Ніязова він і зовсім вичерпався. Дивно, але туркменську візу отримати досить складно. Хоча в останні роки уряд Туркменії робить упор на розвиток туризму, але поки лише на внутрішньому ринку.

6. Сомалі

За рік з туристичними цілями країну відвідує не більше 500 осіб. Що й не дивно - сомалійські пірати знамениті на весь світ. Розруха, що панує в Сомалі, не сприяє залученню туристів. Хоча узбережжі країни цілком можна було б при наявності коштів використати для створення відповідної інфраструктури.

5. Маршаллові острови

На розташованому поблизу ядерному полігоні було вироблено 23 випробування, що явно зіпсувало рівень радіації в регіоні.Відсутності туристів сприяє і віддаленість островів від транспортних маршрутів. Хоча сам архіпелаг немов зійшов з рекламної листівки - тут є і захоплюючі коралові рифи, і мальовничі бухти, і буйна рослинність.

4. Молдавія

Саме бідна держава Європи намагається підвищити власну привабливість в очах туристів, але поки безуспішно. Крім заповідника Старі Орхей з руїнами поселень XIV-XV століть, на території країни немає ніяких пам'яток, крім того, абсолютно відсутня інфраструктура.

3. Науру

Карликова держава, розташоване на однойменно кораловому острові, має площу трохи більше 21 квадратного кілометра. У рік країну відвідує не більше 200 туристів. У Науру навіть немає столиці, що робить республіку абсолютно унікальною. Річки на острові відсутні, рослинність досить мізерна, а пляжі не вражають красою.

2. Кірібаті

Країна роздроблена на кілька дрібних островів в Тихому океані. Архіпелаг віддалений від основних транспортних маршрутів, тому туристи обходять його стороною. Хоча одна особливість Кірібаті явно заслуговує на увагу - завдяки розташуванню у лінії зміни дат місцеві жителі першими на планеті зустрічають Різдво і Новий рік.

1. Тувалу

Це полінезійське острівна держава розташована неподалік від Фіджі. Основна причина непопулярності цього красивого острова - його віддаленість. Хоча виглядає Тувалу як справжній райський куточок з привабливими пляжами і чудовим кліматом. Ось тільки вартість перельоту до острова порівнянна з декількома днями перебування на самому фешенебельному курорті сусіднього Фіджі.