Топ найкасовіших фільмів 2013 року

Сучасний кіносвіт продовжує підбивати підсумки року, що минає. У мережі вже з'явилися перші списки кращих картин, які заробили максимальну суму в широкому прокаті. Всі ці фільми користуються заслуженим визнанням глядачів і повагою кінокритиків, тому по праву заслужили звання лідерів.

Ми також підготували список, куди увійшли кращі фільми 2014 року.

Зміст:

  • Залізна людина 3
  • Гидке я 2
  • Форсаж-6
  • Університет монстрів
  • Голодні ігри: І спалахне полум'я

Залізна людина 3

Отже, найбільш касовою картиною минулого року визнаний фільм режисера Шена Блека "Залізна людина 3". Дохід від його демонстрації в кінотеатрах склав 1, 2 мільярди доларів. Як ні парадоксально, але ця стрічка вийшла навіть цікавіше, ніж дві попередні частини, багато в чому цей факт пояснюється її зв'язком з прогриміли фільмом "Месники".

Проект "Залізна людина 3" вперше вийшов на широкі екрани 18 квітня минулого року. Трохи пізніше 2 травня 2013 року, відбулася прем'єра цього фільму і в нашій країні. Виконавцями головних ролей в цій картині є Роберт Дауні-молодший, Бен Кінгслі, Дон Чідл, Гай Пірс, Гвінет Пелтроуі інші не менш відомі актори. Компетентні інтернет-видання повідомляють, що третя частина екранізації цього знаменитого коміксу займає п'яте місце в рейтингу найкасовіших картин всіх часів.

Гидке я 2

На другому місці опинилася чергова частина повнометражного мультиплікаційного фільму "Гидке я", яка зібрала 918 мільйонів доларів.

Форсаж-6

Почесне третє місце займає полюбився величезній кількості глядачів з усього світу "Форсаж-6", який досить швидко приніс своїм творцям 788, 7 мільйонів доларів.

Продовження франшизи в списку найбільш очікуваних фільмів 2014 року.

Університет монстрів

На четвертій позиції опинилася стрічка "Університет монстрів".

Голодні ігри: І спалахне полум'я

На п'ятій - фільм Френсіса Лоуренса "Голодні ігри: І спалахне полум'я".

Крім того в топ десятку лідерів потрапила стрічка Зака ​​Снайдера про Супермена, під назвою "Людина зі сталі". Цей кінематографічний шедевр посів шосте місце і зібрав 662 мільйони доларів. Сьому позицію займає стрічка режисера Альфонсо Куарона "Гравітація", збагатила команду творців на 642 мільйони доларів. На восьмому місці фільм "Тор 2: Царство темряви".

Замикає десятку найкасовіших фільмів захоплююча анімаційна стрічка "Сімейка Крудсів", з доходом в 587 мільйонів доларів і фантастична сага Марка Форстера "Світова війна Z", з касовим збором в 540 мільйонів доларів.