Топ помилки при розкручуванні в google

В ході розкрутки в Google робити всі дії слід вкрай акуратно, щоб не тільки підняти свої пошукові показники, але й не завдати шкоди їхньому здоров'ю. Адже природність просування - це єдиний і найвірніший запорука успішності. Так що давайте проаналізуємо деякі помилки при розкручуванні в Google , які можуть вам перешкодити.

  1. З самого початку намагайтеся обходити стороною дзеркала сайту і дублі сторінок , ні до чого наводити пошукову систему на неприємні думки. Крім того, звертайте увагу і на технічне оснащення вашого проекту, якщо він часто буде недоступний, то у Google складеться про нього не самі позитивну думку. Адже якщо ресурс недоступний для робота, то що вже говорити про його доступності для людей? !
  2. Не використовуйте ніяких чорних методів на кшталт прихованого тексту, однопіксельні посилань і дорвеев. Такі помилки при розкручуванні в Google до сих пір є дуже поширеними, хоча алгоритми системи вже давно розпізнають такі "підпільні" заходи в два клацання. І взагалі, будьте завбачливі і тримайтеся в рамках цензури, не дозволяється контенті мат і слова еротичного характеру, інакше вашому сайту можуть приписати статус adult, а це буде серйозна втрата для його рейтингу в очах Google.
  3. Намагайтеся не вносити зміни в свою оптимізацію: не потрібно переробляти сторінки під нові запити, не потрібно постійно редагувати анкор внутрішніх посилань, не потрібно вставляти в сторінку новий текст замість старого.І від динамічного адреси сторінок вам слід відмовитися без сліз і жалю.
  4. Помилки при розкручуванні в Google можуть виражатися і додаванням всіляких скриптів. Google не дуже добре ставиться до Java-Script, особливо коли його обсяги на сторінках досить таки великі. Аналогічним чином слід відмовитися від ідеї з Flash , тому що не завжди пошуковики інтерпретують його так, як вам би цього хотілося.
  5. Ключові слова не повинні занадто часто вживатися всередині тексту , і особливою помилкою при розкручуванні в Google вважається додавання ключових слів, які по суті не є релевантними по відношенню до опублікованого контенту. Не потрібно думати, що робот - хлопець нетямущий і нічого не розуміє, він відразу розбереться, що ключевик є нетематіческім. Тому намагайтеся всі основні теги і текстове вміст забезпечити найбільш актуальним ключевиком. І не обмінюйтеся посиланнями, взаємні лінки не несуть в собі нічого доброго, крім зайвих підозр!