Топ-8 цікавих місць і фактів про Париж

Місто любові, мистецтва, високої моди ... Як тільки не називають столицю Франції - Париж! У цьому місті є безліч красивих романтичних місць, і кожен знайде для себе щось особливе. Про цікаві факти столиці Франції розповідає ця стаття.

Зміст:

  • 1. Ейфелева вежа - символ Франції.
  • 2. Культ кафешок.
  • 3. Єлисейські поля - гордість Парижа.
  • 4. Копія статуї Свободи.
  • 5. Стіна любові - унікальне місце для закоханих.
  • 6. Піраміда біля Лувра.
  • 7. Центр Жоржа Помпіду.
  • 8. Смажені каштани - ласощі парижан.

1. Ейфелева вежа - символ Франції.

Велична вежа, яка прикрашає Париж і збирає щодня близько себе сотні туристів, раніше вважалася справжнім "непорозумінням". У ХIХ столітті городяни ставилися до неї скептично, вважаючи її "купою" з 7 тис. Тонн металобрухту. Тепер же вежа як унікальний пам'ятник історії приймає близько 200 млн. Туристів в рік!

2. Культ кафешок.

В Парижі налічується близько 40 тис. Кафе! Причому найчастіше відвідувачі цих закладів сідають за столики на вулиці, щоб розглядати перехожих і насолоджуватися солодким смаком круасанів. Не дарма французька кухня була внесена до спеціального списку світової спадщини ЮНЕСКО.

3. Єлисейські поля - гордість Парижа.

Ця пам'ятка називається саме так, тому що в XVI столітті там знаходилася болотиста місцевість (поля), і проводилася полювання на качок.У XVII Марія Медічі наказала прокласти на місці болота дороги, і тепер тут красується найбільший в світі проспект довжиною в 1915 м!

4. Копія статуї Свободи.

Цей символ Нью-Йорка насправді родом з Парижа. Такий подарунок Франція зробила Америці. На знак подяки за такий чудовий презент США подарували Франції зменшену копію величної статуї Свободи.

5. Стіна любові - унікальне місце для закоханих.

На Монмартрі в Парижі в честь третього тисячоліття була зведена Стіна любові. Тут відома фраза "Я тебе люблю!" написана закоханими на 311 мовах світу! Не дарма це одне з найромантичніших місць для закоханих, де вони проводять побачення і загадують найпотаємніші бажання.

6. Піраміда біля Лувра.

Цікаве творіння знаходиться біля входу в знаменитий музей під назвою Лувр. Піраміда складається з 603 металевих ромбів і 70 скляних трикутників. Воістину чарівне видовище!

7. Центр Жоржа Помпіду.

Цей центр мистецтва унікальний тим, що всі його комунікації не заховані, як зазвичай, в стіни будівель, а виведені назовні і оздоблені в різні кольори.

8. Смажені каштани - ласощі парижан.

Все туристи, прогулюючись біля річки Сени, шукають продавця смажених каштанів. Такі каштани ростуть тільки у Франції, тому їх незрівнянний смак неможливо забути!