Топ-7 дивовижних сюрпризів космосу

Людство недавно приступив до освоєння космічного простору і його таємниці будуть розкриті ще дуже нескоро. Але дещо вченим вже відомо. Ось топ-7 дивовижних речей і явищ, які були виявлені в космосі .

Зміст:

  • 7. Алкоголь
  • 6. Крихітний художній музей
  • 5. Зірка Смерті
  • 4. Хмара Оорта
  • 3. Блискавки
  • 2. Сеча
  • 1. Життя на Титані

7. Алкоголь

Кілька гігантських хмар алкоголю були знайдені в області Чумацького Шляху. У доповненні до свого старого друга етанолу вчені виявили великі хмари, що складаються з метилового спирту і вінілового спирту.

Ці хмари знаходяться занадто далеко, щоб можна було зробити що-небудь веселе з ними. Однак їх існування дуже цікавить вчених і не з тих причин, про які могли б подумати спіртолюби. Алкоголь є органічна сполука і несе основні матеріали, необхідні для підтримки життя. Виявлення цих молекул навколо областей, де були недавно сформовані зірки, розповість більше про те, як був створений наш світ і як в ньому з'явилося життя.

6. Крихітний художній музей

У 1969 році в ході надсекретної місії Форреста Майерса, який діяв без дозволу НАСА, роботи Енді Уорхола і п'ятьох інших художників на керамічній пластині розміром 1, 9 см? 1, 3 см були відправлені на Місяць. Так був створений перший і єдиний позаземної художній музей.

Стверджується, що пластину таємно прикріпили до ноги Місячного посадочного модуля і залишили на Місяці в результаті експедиції Apollo 12. Але довести, що пластина дійсно знаходиться на Місяці можна лише в тому випадку, якщо відправити туди спеціальну космічну місію.

5. Зірка Смерті

"Кеплер" - телескоп НАСА - недавно виявив білого карлика в сузір'ї Діви, який роздирає власну планету, хоча і не настільки видовищно, як в "Зоряних війнах". Карлик поступово руйнує обертається навколо нього планету під дією тяжіння. Остаточне знищення відбудеться протягом найближчого мільйона років.

4. Хмара Оорта

На перший погляд, в хмарі Оорта немає нічого особливого. Це велика ділянка Сонячної системи час від часу викидає комету, даруючи нам космічні шоу, такі як комета Галлея.

Так, в чому ж підступ? Вчені не впевнені, що хмара Оорта взагалі існує. Але воно - їх єдине правдоподібне пояснення появи комет, які виникають з нізвідки, з'являються з дивними часовими інтервалами і рухаються по незвичайним орбітах.

3. Блискавки

За два мільярди світлових років від Землі привид Ніколи Тесли влаштовує шоу з блискавками. У центрі галактики був зафіксований найсильніший електричний струм за всю історію космічних спостережень - 10 ^ 18 ампер або трильйон блискавок. Блискавки з'являються, як правило, близько чорних дір, де магнітні поля створюють великі електричні заряди.

Цей конкретний шторм, ймовірно, походив з особливо масивної чорної діри.

2. Сеча

Ви, можливо, задавалися питанням: як астронавти пісяють в космосі? Вчені НАСА витратили багато часу, обговорюючи це питання.Відповіддю став туалет за 50 000 доларів, в комплекті зі шлюзом, який викидає сечу в космічний простір. Хоча нові моделі використовують високотехнологічні системи фільтрації, що перетворюють сечу в питну воду, більшість старих систем просто викидають сечу за борт.

Командир Apollo 17 Юджин Сернан назвав вид крапель сечі, що перетворилися в лід, одним з найдивовижніших подій свого польоту.

1. Життя на Титані

Перше місце в рейтингу космічних сюрпризів: НАСА виявило багатообіцяючі ознаки життя в холодних океанах найбільшого супутника Сатурна, Титана. Вони складаються не з води, а з етану і метану, які розріджується при екстремально низьких температурах. Організми в цих заповненим метаном "водах" будуть аналогічні тим, які є на Землі (складаються з клітин, з дихальною системою), але замість клітин на основі кисню у цих організмів будуть клітини на основі метану. Експерименти показали: такі клітини можуть існувати в екстремальних умовах на Титані. Це дослідження, на додаток до показань про те, що атмосфера Титана хімічно активна, щільна і багата органічними сполуками, є однією з найбільш перспективних передумов до пошуків життя на Титані.