Топ-7 найзнаменитіших втеч із в'язниці

Кожна з представлених в сьогоднішній підбірці історій цілком могла б лягти в основу касового голлівудського блокбастера. Представляємо Топ-7 найзнаменитіших втеч із в'язниці , скоєних за останні 100 років.

Деякі з них були обставлені з відвертою жорстокістю і кровопролиттям, інші - послужили зразком винахідливості.

Зміст:

  • 7. Втеча з в'язниці "Мейз", 1983 рік
  • 6. Втеча Паскаля Пайєта, 2007 рік
  • 5. Втеча Джона Діллінджера, 1934 рік
  • 4. Втеча Джуліана Шотарда, 2009 рік
  • 3. Втеча з Алькатраса, 1962 рік
  • 2. Втеча "Техаської сімки", 2000 рік
  • 1. Втеча Біллі Хейса з турецької в'язниці, 1970

7. Втеча з в'язниці "Мейз", 1983 рік

Ця зухвала акція - найгучніший втечу в історії Британії. В'язниця "Мейз" вважалася однією з найнадійніших в Європі, проте, 38 членів ірландської республіканської армії подолали два п'ятиметрових загородження і вирвалися на свободу. З 38 втікачів 18 зловили в перші дні, ще кілька людей були пізніше знайдені в США.

6. Втеча Паскаля Пайєта, 2007 рік

Паскаль потрапив до в'язниці за вбивство, досконалої під час пограбування інкасаторської машини. Йому двічі вдавалося здійснити не дуже вдалі пагони, кожен раз повертаючись за ґрати. Однак в 2007 році спільники Пайєта викрали в Каннах вертоліт, на якому приземлилися прямо на дах в'язниці і буквально "відбили" укладеного у охорони. Вертоліт був пізніше знайдений на середземноморському узбережжі, але ніяких слідів зухвалої банди виявлено не було.

5. Втеча Джона Діллінджера, 1934 рік

Історія цього американського грабіжника лягла в основу голлівудської картини з Джонні Деппом. На рахунку Діллінджера кілька пагонів, проте, найгучніший він зробив з вважалася неприступною в'язниці Кроун Поінт. За допомогою дерев'яного пістолета, пофарбованого в чорний колір готельному, Джон змусив охорону відкрити засуви і покинув в'язницю.

4. Втеча Джуліана Шотарда, 2009 рік

Засудженого за підпал Шотарда привезли відбувати ув'язнення в лондонську в'язницю Пентонвілль. Однак укладений навіть не дійшов до своєї камери. Відбившись від групи, Шотард пірнув під дно фургона, що доставив його до місця ув'язнення. Чіпляючись за поперечини під днищем, злочинець благополучно покинув в'язницю. Правда через кілька тижнів злочинець особисто з'явився в поліції і здався владі.

3. Втеча з Алькатраса, 1962 рік

Ця в'язниця вважалася найнадійнішою з усіх існуючих. Але Френк Моріс з двома братами Джоном і Кларенсом Англін зумів зробити неймовірне. Всі троє зуміли вибратися на дах по системі вентиляції і димоходів, а потім, спустившись по стіні, поплисти на гумовому плоту по морю. Відсутність злочинців довго залишалося непоміченим, т. К. На своїх ліжках вони розмістили фальшиві голови, зроблені майстерно з суміші мила з туалетним папером і прикрашені волоссям.

2. Втеча "Техаської сімки", 2000 рік

Семеро ув'язнених вирішили втекти з в'язниці "John Connally Unit", скориставшись днем ​​виборів. Коли їх вивели для участі в голосуванні, злочинці захопили в заручники 9 цивільних спостерігачів, 4 охоронців і 3 непричетних до втечі ув'язнених. На волі банда залишалася недовго - злочинців спіймали завдяки телешоу "America's Most Wanted", де показують тих, хто знаходиться в розшуку.

1. Втеча Біллі Хейса з турецької в'язниці, 1970

Хейс був засуджений турецькими властями за контрабанду наркотиків і засуджений до довічного ув'язнення. Відбувши у в'язниці 4 роки, Хейс придбав довіру одного з охоронців, якого, в кінцевому рахунку, зумів обманом роззброїти. Одягнувши форму охоронця, Біллі покинув територію в'язниці, пофарбував в темний колір світле волосся і пішки попрямував в сторону Греції. Історію своєї втечі він перетворив на літературний твір, написавши автобіографію.