Топ-7 найкращих російських стартапів 2013 року

Техноблог TNW (The Next Web ) 21 лютого опублікував підсумки щорічного конкурсу Russian Startup Awards 2013.

Свій конкурс стартапів TNW проводить в 12 європейських країнах. І номінанти, і переможці визначаються шляхом голосування інтернет-користувачів. Премія Russian Startup Awards присвоюється в семи різних номінаціях, переможці в яких і стали учасниками нашого сьогоднішнього Топ-7 найкращих російських стартапів 2013 року .

Зміст:

  • 7. Runa Capital - кращий інвестор 2013 року
  • 6. Ecwid - кращим ecommerce-стартап 2013 року
  • 5. Dish. fm - кращий дизайн-проект 2013 року
  • 4. Talkbits - кращий мобільний додаток 2013 року
  • 3. ДокторНаРаботе - краще веб-додаток 2013 року
  • 2. Ігор Сисоєв - кращий кофаундер (співзасновник) 2013 року
  • 1. LinguaLeo - кращий російський стартап 2013 року

7. Runa Capital - кращий інвестор 2013 року

Російський фонд Runa Capital інвестував кошти більш ніж в половину з числа представлених в нашому Топ-7 проектів. Розмір активів фонду - понад $ 135 мільйонів. І як показує практика, вкладаються ці гроші в справді вартісні стартапи.

6. Ecwid - кращим ecommerce-стартап 2013 року

Ecwid - це платформа для легкого створення інтернет-магазинів, які можна вбудовувати на сторінку в соціальних мережах і т. Д. Отримати на своїй сторінці найпростіший інтернет-магазин можна всього за 5 хвилин. Інвестором проекту виступив фонд Runa Capital.

5. Dish. fm - кращий дизайн-проект 2013 року

Стартап призначений для допомоги користувачам в пошуку їжі в ресторанах.Поки проект працює тільки з закладами Сан-Франциско і Нью-Йорка, Найближчими місяцями творці обіцяють додати безліч ресторанів США і Європи.

4. Talkbits - кращий мобільний додаток 2013 року

Нова соціальна мережа була запущена в середині лютого і призначена для обміну голосовими повідомленнями. Сервіс пропонує голосове спілкування в режимі онлайн і підтримує розраховані на багато користувачів конференції.

3. ДокторНаРаботе - краще веб-додаток 2013 року

Ця професійна соціальна мережа призначена виключно для лікарів. Учасниками проекту є понад 100 тисяч медиків, а база передплатників налічує понад 400 тисяч адрес. Відповідно до заяв адміністрації студенти і користувачі - не лікарі до ресурсу доступу не мають.

2. Ігор Сисоєв - кращий кофаундер (співзасновник) 2013 року

Створений Сисоєвим веб-сервер nginx використовується в мільйонах різних сайтів, включаючи проекти "Рамблера", Facebook і "Яндекса". За популярністю високопродуктивний nginx поступається тільки Apache. Для просування nginx в 2011 році була заснована компанія Nginx, Inc.

1. LinguaLeo - кращий російський стартап 2013 року

В середини 2012 року венчурний фонд Runa Capital інвестував в розвиток стартапа $ 3 мільйони. Проект призначений для вивчення англійської мови і практичного спілкування в режимі онлайн. Ресурс містить понад 80 тисяч серіалів, книг, лекцій і діалогів англійською мовою, а також курси граматики і розділ для спілкування. На сайті LinguaLeo доступні для скачування програми для IPhone, Android і WinPhone.