Топ-7 цікавих фактів про гру pokemon Go

Видання, що вийшло недавно додаток Pokemon Go з геймплеєм на основі реального місця розташування завоювало серця "і старих і малих". Навіть якщо ви не бігаєте по вулицях в пошуках рідкісних покемонів, то напевно чули про гру. Ось топ-7 цікавих фактів про Pokemon Go і тих, хто в неї грає.

Зміст:

  • 7. 2000 чоловік зіграли в Pokemon Go разом
  • 6. Покемонів ловлять і на роботі
  • 5. Заради покемона можна і на дерево залізти
  • 4. У полюванні на покемонів допоможуть дрони
  • 3. Збери їх усіх
  • 2. Приватна власність - не перешкода
  • 1. Pokemon Go на службі криміналу

7. 2000 чоловік зіграли в Pokemon Go разом

Ви можете грати в Pokemon Go з парою друзів, але в Сіднеї (Австралія) більше 2000 чоловік зібралися, щоб разом ловити милих віртуальних монстриков. Фанати Пікачу і компанії робили Селфі, спілкувалися, і просто бродили навколо ботанічного саду і Сіднейського оперного театру, втупившись у екран смартфона. Такий собі покемонапокаліпсіс австралійською.

6. Покемонів ловлять і на роботі

Ви зловили Полівага прямо на робочому столі, Піджен в коридорі, а Хорсі на кухні? Не захоплюйтеся, або, по крайней мере, намагайтеся не потрапляти начальству в ході полювання на покемонів. За Мережі гуляє вірусне зображення з запискою від боса співробітникам, де говориться: "Відкладіть гру до перерви або обіду. В іншому випадку залишитеся без роботи і тоді у вас буде достатньо часу щоб" спіймати їх усіх ".

5. Заради покемона можна і на дерево залізти

19 липня пожежники і рятувальники в Іст-Грінвіч-Тауншип отримали дивний виклик: жінка застрягла на дереві, шукаючи покемонів на кладовищі.Гра використовує GPS, щоб визначити місце розташування гравця, але не вимірює висоту. Вона б отримала точно такого ж покемона на землі.

4. У полюванні на покемонів допоможуть дрони

Рейтинг цікавих історій про гравців в Pokemon Go не міг обійтися без досягнень сучасної робототехніки. Більшість людей ходять, або їздять вулицями, щоб знайти покемонів, але один з користувачів Tumblr рушив іншим шляхом. Він примотано скотчем свій смартфон до дрону і використовував додаток, щоб управляти телефоном віддалено. Таким чином він зміг зловити потрібних покемонів не відходячи від ноутбука.

3. Збери їх усіх

Один користувач соціального новинного сайту Reddit з ніком ftb_hodor стверджує, що вже зловив кожного покемона в Північній Америці. Всього в його колекції виявилися 142 покемона, все найсильніші покемони в Pokemon Go. А якщо ftb_hodor захоче більше вихованців, йому доведеться відправитися в подорож по Європі (де знаходиться покемон Містер Маймі), Японії (тільки там можна знайти Фарфетчда) і Австралії (там "живе" Кангасхан, хоча деякі стверджують, що його можна отримати з яйця)

2. Приватна власність - не перешкода

В Фініксі (Аризона) поліцейські почали публікувати в соціальних медіа гумористичні і барвисті попередження такого змісту: ловля оранжевого дракона Чарізард не є поважною причиною для посягання на чуже майно.

Також не в захваті від ловців покемонів і поліція Айдахо. Її представники вивісили повідомлення в Facebook про те, що отримали кілька дзвінків з приводу гравців в Pokemon Go, проникли на приватну територію. З огляду на, що гра лише набирає обертів у світі, багатьох тренерів покемонів чекає неприємний візит до поліцейської дільниці або пояснення з господарями ділянки, на якій знаходиться заповітний покемон.

1. Pokemon Go на службі криміналу

Цей пункт очолює список найцікавіших фактів про гру Pokemon Go, хоча пов'язаний не стільки з тренерами покемонів, скільки з людьми, які наживаються на них злочинним шляхом.

Обговорення вибухової популярності гри в основному мало місце в Інтернеті. І само собою зрозуміло, що є пристойна кількість непідтверджених страшних і таємничих історій про Pokemon Go і гравців в неї. Один з гучних інцидентів пов'язаний з дівчиною з Вайомінгу, яка знайшла труп на березі, коли шукала покемонів.

Однак набагато більш тривожний випадок стався в Сент-Луїсі. Там поліція заарештувала чотирьох чоловіків, які використовували Pokemon Go, щоб заманювати і грабувати гравців. Геймери можуть розміщувати спеціальні маяки як орієнтир для інших гравців, а злочинці використовували ці маяки, щоб залучити своїх жертв.

Pokemon Company видала попередження про те, що гравцям слід триматися групами в незнайомих місцях і бути уважним до свого оточення. Але чи багато хто звертають увагу на подібні попередження?