Топ-5 порад, як позбутися від запаху взуття в домашніх умовах

Кожен стикався з неприємними моментами, пов'язаними з запахом ніг і взуття. Це може істотно зашкодити людині. Крім того, у вологих і погано пахнуть черевиках ходити не дуже комфортно.
Є безліч найрізноманітніших методів, які борються з цим поширеним явищем. Але не всі з них справляються на "ура" з проблемою. Експерти виділяють 5 кращих способів позбутися запаху взуття в домашніх умовах , без застосування спреїв і дезодорантів . Вам не потрібно буде хвилюватися, якщо раптом на прийомі у лікаря або в гостях доведеться роззутися.

Зміст:

  • Рада № 1: Сушка
  • Рада № 2: Низькі температури
  • Рада № 3: Прання
  • Рада № 4: Цитрусові на допомогу
  • Рада № 5: Папір і газети

Рада № 1: сушка

найпростішим і вірним радою є сушка взуття. Суха середовище дуже не подобається бактеріям. У сухості вони просто не можуть жити. Але вдаватися до цього методу доведеться щоразу, як буде з'являтися неприємний запах поту. Щоденне висушування взуття не кожному припаде до душі. Але, на щастя, є інші секрети, які позбавлять від цієї проблеми вас і вашу взуття.

Рада № 2: Низькі температури

Чудово впорається з подібним завданням мороз. Якщо в морозильній камері є вільне місце, відправляйте ввечері туди ваші кросівки або черевики. Бактеріям теж не вижити в цьому середовищі. До ранку запах зникне.Щоб ноги не замерзли в кам'яних черевиках, їх слід кілька хвилин побалувати сонячними ваннами.

Рада № 3: Прання

Хороший і ця рада. Тільки до нього варто вдаватися в ті дні, коли ви нікуди не поспішаєте (або ж у вас є запасне взуття). Сохнути після прання кеди або інші черевики з тканини будуть довго. Перед включенням машинки переконайтеся, що взуття знаходиться в спеціальному мішку. Можна скористатися старою невеличкий, кинути в барабан халат (рушник). Не слід встановлювати високу температуру і включати центрифугу. Сушка взуття також не повинна відбуватися на батареї. Їй слід сохнути самої, без застосування до цього додаткових зусиль.

Рада № 4: Цитрусові на допомогу

Щоб швидко прибрати запах з взуття підручним засобом, можна скористатися апельсиновою цедрою, покласти всередину взуття грейпфрут або лимон. У шкірці кожного з цих фруктів містяться ефірні масла. Якщо протягом всієї ночі якийсь із цитрусових полежить в черевиках, неприємний запах їх покине. Чудовим засобом є і лавандова олія. Не пошкодуйте кілька крапель для устілок.

Рада № 5: Папір і газети

При вологій взуття рекомендується скористатися зім'ятими газетами (папером) або наповнювачем для туалетів котів. Папір здатна вбирати зайву вологу і усувати неприємний запах.