Топ-5 порад щодо вибору 3d телевізора

Модельний ряд цього товару наскільки широкий і різноманітний. Як вибрати 3D телевізор і знайти підходящу модель саме для вас? Звичайному покупцеві складно розібратися в характеристиках і перевагах безлічі моделей на ринку. Але кожен з нас прагне купити телевізор, який задовольняє всі ваші запити.

Зміст:

  • 1. З чого вибирати.
  • 2. Який 3D технології віддати перевагу.
    • Чим відрізняється звичайний телевізійний апарат від телевізора з підтримкою 3D формату?
  • 3. А можна без окулярів?
  • 4. Де краще купити.
  • 5. Про актуальність.

1. З чого вибирати.

Для того щоб вибрати 3 D телевізор , потрібно розуміти його сильні сторони, переваги над іншими моделями.

2. Який 3D технології віддати перевагу.

Чим відрізняється звичайний телевізійний апарат від телевізора з підтримкою 3D формату?

Основна відмінність телевізорів з підтримкою 3D від звичайних, це можливість трансляції двох зображень, кожне з яких призначене для сприйняття лівим або правим оком. Для комфорту перегляду трансляції з 3D телевізора використовують спеціальні окуляри, які сфокусують кожне око на конкретному кадрі. Цікаво, що на екрані ми бачимо по черзі кадри для лівого або правого ока. Існує активна і пасивна технологія поділу зображень. Розглянемо переваги кожного виду.

Активна технологія використовується в моделях телевізорів нового покоління.Завдяки тому, що частота зміни кадрів висока, у людини створюється відчуття, що транслюються два кадри одночасно і це створює сприйняття об'ємного ефекту.

Пасивна технологія характеризується тим, що поділ кадрів має вертикальну і горизонтальну поляризацію. При цьому основним недоліком є ​​менш яскраве зображення і можливість втрати кадру при нахилі голови.

3. А можна без окулярів?

Новітні технології надають нам можливість дивитися трансляції кращих 3D телевізорів без очок. У моделях цих телевізорів використовуються спеціальні лінзи на поверхні екрану, які поділяють кадри конкретно для правого і лівого ока. Ця модель має велике розширення екрану і при цьому є функція стеження за глядачем.

4. Де краще купити.

Відповідно, якщо ви вирішили вибрати і купити 3 D телевізор , краще це зробити через інтернет магазин. Це набагато швидше, вигідніше і комфортно, ніж бігати по магазинах і порівнювати ціни. При виборі моделі визначте для себе ті характеристики, які задовольнять вас. Чи хочете ви вибрати модель з окулярами або без? Уточніть ціни і гарантійне обслуговування.

5. Про актуальність.

Ринок телевізорів з підтримкою 3D формату, постійно розвивається, додаючи нові технології і можливості. Тому, слідкуйте за анонсами і розвивайтеся разом з нами.