Топ-5 сервісів онлайн тестування ЗНО

Високі бали, отримані на Єдиному державному іспиті, відкривають перед випускником двері найпрестижніших ВНЗ. Однак навіть найповніші знання не гарантують 100% відмінний результат. Для успішного проходження цього важливого випробування необхідно вміти вирішувати завдання саме в тестовій формі.

Потренироваться і оцінити свій рівень підготовки до, не виходячи з дому, допомагають онлайн тести, розміщені в мережі Інтернет. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі Топ-5 сервісів онлайн тестування ЗНО . Всі вони містять актуальні тестові завдання з широкого кола предметів.

1. 5ballov. qip. ru - популярний освітній портал, який пропонує найактуальніші тести ЄДІ 2012 року з 10 предметів. Результати видаються відразу після закінчення тестування. На порталі також є демонстраційні варіанти іспиту за минулі роки. Сервіс відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом, а також можливістю пройти тести Гіа 2012.

2. egetestonline. com - сервіс від Всеросійського центру онлайн тестування. Випускникам пропонуються тести ЄДІ 2012 року з 9 предметів. Всі завдання були складені відповідно до вимог Міносвіти РФ, ретельно перевірені і лише потім опубліковані на сайті. Бажаючі можуть також виконати завдання за 2011 рік.

3. edu. ru - Федеральний портал "Острів знань". Доступний на порталі онлайн-сервіс надає можливість пройти тести з 14 дисциплін.По кожному предмету доступні 9-10 варіантів тесту. Є можливість не тільки відповідати на питання, а й потренуватися в заповненні екзаменаційного бланка, що знижує ймовірність технічних помилок під час реального іспиту.

4. egetestonline. ru пропонує бажаючим спробувати свої сили у тестуванні з 10 предметів. Для кожної дисципліни передбачено 5 варіантів тесту. За відгуками інтернет-аудиторії, тести на порталі не містять застарілих завдань, які вже не зустрічаються на реальному іспиті. Кожен тест супроводжується корисними рекомендаціями щодо особливостей підготовки до ЄДІ.

5. ege. yandex. ru - онлайн сервіс від Яндекс, який пропонує тестування з 14 предметів. Всі завдання розроблені спеціально для порталу групою експертів відповідно до вимог Міносвіти і науки. Є можливість пройти міні-тест, який містить всього 5 питань. Сервіс від Яндекса відрізняє дружній інтерфейс, не позбавлений почуття гумору.