Топ-5 найбільш купованих комп'ютерних ігор вересня

Перший місяць осені знаменує не тільки початок навчального року, а й відкриття ігрового сезону. Тому вересня рясніє комп'ютерними новинками найрізноманітніших жанрових напрямків. Однак у всьому цьому розмаїтті завжди знайдеться кілька особливо вдалих розробок, яким вдається завоювати любов примхливої ​​публіки з перших днів виходу в продаж. Саме такі хіти і входять в топ-5 найбільш купованих ігр місяці.

Зміст:

  • П'яте місце DotA 2
  • Четверте місце Brave New World
  • Третє місце Brothers: A Tale of Two Sons
  • Друге місце The Swapper
  • Перше місце Spelunky

П'яте місце DotA 2

Практично всі гравці хоч раз в житті стикалися з рольової екшен-стратегією Defense of the Ancients більш відомої під скороченою назвою DotA. В цьому році компанія Valve Software вирішила порадувати шанувальників продовженням зазначеної гри - в кінці липня на полиці магазинів потрапила DotA 2. В процесі гри геймеру все також доступний великий набір персонажів з індивідуальними бойовими характеристиками. Фактично, механіка нової версії залишилася колишньою, проте істотно покращилася система реконнекта і навчальна програма для новачків. Також був доданий голосовий чат і система повторів Steam Cloud. По суті, ми отримали вже знайому гру з розширеним набором функцій, поліпшеним інтерфейсом і відсутністю системних проблем і затримок.

Четверте місце Brave New World

Четверте місце ігрового рейтингу в вересні дісталося стратегії.Цією щасливиць стала гра-додаток Brave New World до оригінального додатком Civilization 5 від фахівців компанії Firaxis Games. І хоча сервіс потрапив на полиці спеціалізованих магазинів кілька місяців тому, розширений оригінальний інтерфейс і нові захоплюючі сценарії допомагають йому утримуватися в п'ятірці кращих. Крім сюжетних змін розробники впровадили в дану гру систему міжнародної торгівлі, що поліпшило ресурсопередачу між гравцями і полегшило загальний розвиток цивілізацій. Оптимізована робота на офісних моніторах, особливо хороших поліпшень вдалося домогтися на моніторах eizo, nec.

Третє місце Brothers: A Tale of Two Sons

Серединне третє місце топа придбала зовсім свіжа новинка Brothers: A Tale of Two Sons від відомої компанії Starbreeze Studios. Сюжет даного екшену розповідає про цікавому подорожі двох братів в пошуках живої води для хворого батька. По дорозі їм доведеться зіткнутися з безліччю головоломок і несподіваним перешкод, подолання яких вимагає чіткої взаємодії з ігровим світом. І що найцікавіше, користувачеві не доведеться вибирати персонажа з двох доступних, так як управляти потрібно одночасно обома братами.

Друге місце The Swapper

Почесну другу позицію в цьому місяці відвоювала аркадна головоломка The Swapper, випущена в травні цього року і стала особливо популярною в самому кінці літа. Даний платформер від розробників з Facepalm Games дає можливість гравцеві приміряти на себе роль космічного дослідника, керуючого особливим копіюють гаджетом. Ця технічна примочка дозволяє герою створювати точні копія себе самого і давати їм різноманітні доручення, необхідні для вирішення головоломок, заснованих на фізичних і логічних законах.

Перше місце Spelunky

На вершині комп'ютерного топа в цьому місяці влаштувалася полумультяшная аркада Spelunky від Derek Yu. Головний герой - шукач пригод з дуже великим арсеналом зброї, в який входять бомби, хлист, цибуля та ін. Ігровий процес чимось нагадує улюблену всіма Маріо, однак гравцеві потрібно шукати не принцесу, а скарби, заховані в численних печерах. Природно, на шляху у персонажа стоять різні по силі вороги, які готові покласти життя, аби зупинити його. В цілому, гра привертає простим сюжетом, приємною графікою і дуже вдалою механікою.

Кожна з описаних іграшок є яскравим прикладом шедевра в певному жанрі, тому всі вони гідні тих похвал, якими їх нагороджують покупці розважальних комп'ютерних програм.