Топ-5 найефективніші дієти в світі

Схуднути сьогодні хочуть майже все. Кому це потрібно, а кому ні - питання окреме. А ось питання "як?", Мабуть, найбільш важливе для всіх бажаючих, саме на нього ми і постараємося відповісти в цій статті. Тут зібрані найпопулярніші, а значить, найефективніші дієти з усього світу , вибір з них - лише справа смаку.

Зміст:

  • 1. Японська дієта-одна з найефективніших дієт
  • 2. Рисова дієта
  • 3. Кремлівська дієта
  • 4. Гречана дієта
  • 5. Дієта кефіру

1. Японська дієта-одна з найефективніших дієт

Хочете схуднути до відпустки, випускного, важливого вечора, а залишилося всього пару тижнів? Тоді ця дієта для вас. Вона передбачає швидкий ефект схуднення за рахунок своєї строгості і низькокалорійності. Необхідно дуже уважно ставиться до змісту дієти: не замінювати ніякі продукти протягом всієї дієти і не пропускати жодного дня. Дієта триває 13 днів, і на цей час слід абсолютно виключити з раціону сіль і хліб, спиртне, цукор. Основною ідеєю японських фахівців, які розробили дієту, було змінити обмін речовин, що дозволить на довгий час закріпити ефект, так народилася одна з таких ефективних дієт.

2. Рисова дієта

Рис багато дієтологів називають ідеальним продуктом. Він поживний, але при цьому малокалорійний, і містить велику кількість вітамінів групи В. Він виводить з організму солі, шкідливі елементи, шлаки.Ідеальна дієта, при якій крім рису не споживати нічого, крім яблучного соку. Така дієта розрахована на 3 дні, і є скоріше розвантажувальної. Більше продовжувати таку дієту не варто, так як разом з солями виводяться і важливі мікроелементи. Існує безліч дієт, де до рису додаються інші продукти (як правило, 1-2 продукту, не більше), на таких дієтах можна сидіти до 14 днів.

3. Кремлівська дієта

На сьогоднішній день це одна з найбільш ефективних і популярних дієт . За допомогою неї багато чиновників схудли на десятки кілограм. Дієта цікава тим, що руйнує всі відомі принципи дієт і заснована на необмеженій споживанні м'яса, а джерело енергії - вуглеводи замінюються на білки. Кожному продукту присвоюються бали, позначені в таблиці. Якщо ви хочете швидко худнути, то необхідно триматися в рамках 40 балів, а для того, щоб залишатися в нинішньому вазі - 60 балів. Не слід під час дієти вживати фрукти, солодке, борошняне, картопля, рис, хліб, так як вони містять надмірну кількість вуглеводів. Основними продуктами під час дієти є ті, які містять велику кількість білків, при цьому кількість такої їжі зовсім не обмежується. Існують протипоказання для людей з хронічними захворюваннями шлунка, кишечника, серця.

4. Гречана дієта

На цій дієті не слід сидіти більше, ніж 1 тиждень, але при цьому дозволяє домагатися значних результатів за такий період. Що радує - голодувати не доведеться, тобто можна в будь-якій кількості, але тільки гречку і тільки приготовлену певним способом. Для цього необхідно стакан води залити двома склянками окропу, залишити на 12 годин "варитися".Головне не додавати туди спецій, солі, цукру. Перший час буде досить важко і несмачно їсти таку кашу, але Ви швидко звикнете. Гречана каша дуже багата вітамінами і мікроелементами, тому вам не потрібно ніяких додаткових продуктів. Для поповнення рівня кальцію рекомендується випивати літр нежирного кефіру, також можна з'їдати трохи кількість фруктів, крім винограду і бананів. В цілому принципи дієти зберігаються: не їсти відразу після пробудження і перед сном.

Існують протипоказання для людей які страждають на діабет або гіпертонічну хворобу.

5. Дієта кефіру

Дієт, заснованих в основному на споживанні кефіру багато, але суть у них загальна: максимальне зниження споживання легкозасвоюваних вуглеводів і заміна їх кисломолочними продуктами. За рахунок цього відбувається зниження споживаних калорій до 1200. Так само кефір заповнює всі необхідні мікроелементи, які не потрапляють в організм через виключення деяких продуктів, до того ж налагоджує роботу кишечника, кровоносної і нервової системи організму. Як і під час інших дієт необхідно скоротити споживання цукру і солодощів. Така дієта буде ефективною, після новорічних і інших затяжних святкувань, під час яких неможливо уникнути переїдання.