Топ-5 найбільш небезпечних дієт

Протягом багатьох років, люди намагаються схуднути за допомогою різних дієт. Більшість з них є нешкідливими. Вони працюють тільки деякий час, так як включають в себе або спалювання калорій, або виключення з раціону певних продуктів. Але, коли вам захочеться припинити дієту, весь втрачену вагу повернеться з подвоєною силою.

В гонитві за красивою фігурою, крім нешкідливих дієт, люди придумали величезну кількість способів для швидкого схуднення, деякі з яких можуть привести до проблем зі здоров'ям. Ось топ-5 найнебезпечніших дієт.

Якщо ви хочете схуднути без шкоди для здоров'я, є список ефективних дієт, давно довели свою ефективність на практиці.

Зміст:

  • 1. Солітер-дієта
  • 2. HCG дієта
  • 3. Сигаретний дієта
  • 4. Дієта фрукторіанца
  • 5. Prolinn дієта

1. Солітер-дієта

Зараз стало модно ковтати різні таблетки для схуднення. В інструкції сказано, що вони знижують апетит. Це відбувається тому, що в своєму складі вони мають солітера (стрічкового хробака). Ви ковтаєте паразита, який починає рости у вас в організмі і годувати вас. Тому ви перестаєте хотіти мережу.

Солітер харчується поживними речовинами, які так потрібні вашому організму. Найнебезпечніше це те, що він може дістатися до головного мозку, що призведе до летального результату.

2. HCG дієта

Це різні креми, уколи, напої для схуднення. Така дієта поглинає гормон ХГЧ, який, нібито, бере участь в утворенні жирових клітин.Це викликає безліч проблем зі здоров'ям, у тому числі гіперстимуляцію яєчників, яка небезпечна для життя.

3. Сигаретний дієта

Існує така думка, що куріння допомагає не набрати зайву вагу. Але, в наші дні, кожен знає, що куріння небезпечне. Тютюновий дим містить не тільки звикання, нікотин, він також містить багато інших шкідливих хімічних речовин, таких як чадний газ, формальдегід і синильна кислота. Куріння може викликати безліч серйозних захворювань: рак, хвороби серця, інсульти, остеопороз, імпотенція.

4. Дієта фрукторіанца

Тут можна їсти тільки фрукти. Деякі включають в свій раціон ще насіння і горіхи. Всі інші продукти строго заборонені. Вживання в їжу продуктів тільки з однієї харчової групи є стресом для організму. Чи не вживши достатню кількість поживних речовин, ви можете серйозно нашкодити своєму здоров'ю. Як результат подібної дієти, у вас з'явиться втома, анемія, головні болі, істотно знизитися імунітет, що призведе до ряду серйозних ускладнень.

5. Prolinn дієта

Ви п'єте спеціальний напій пролин, який допомагає швидко спалювати калорії. Але є одна умова - їсти нічого не можна. Ця небезпечна дієта призводить не тільки до найтяжчого виснаження організму, але і до серцевого нападу.

В гонитві за красою, не варто використовувати такі серйозні методи, щоб схуднути. Адже, намагаючись змінити фігуру, ви можете істотно нашкодити своєму організму.