Топ-25 найбільш незвичайних тварин світу

Різноманітність форм, кольорів і розмірів істот, що населяють нашу планету, перевершує навіть саме багата уява. Ми раді представити вам самих незвичайних тварин світу . Деякі з них виглядають ніби персонажі фантастичного фільму про Марсі, інші ніби прийшли з іншого виміру, але всі вони живуть на Землі і створені матінкою природою.

Зміст:

 • 25. Восьминіг Думбо
 • 24. Нетопир Дарвіна
 • 23. Китайський водяний олень
 • 22. Звездонос
 • 21. Ай-ай
 • 20. "Живий камінь"
 • 19. Риба паку
 • 18. Риба-крапля
 • 17. Східна довгошия черепаха
 • 16. Піпа звичайна
 • 15. Краб-єті
 • 14. Бородач
 • 13. Щучья морська собачка
 • 12. Прикрашений деревне змій
 • 11. Північноамериканський какоміцлі
 • 10. Смугастий тенрек
 • 9. Рожевий морський огірок
 • 8. Ринопитеки
 • 7. Рак-богомол
 • 6. Панда-мураха
 • 5. Лістохвостий гекон
 • 4. Геренук
 • 3. Китайська гігантська саламандра
 • 2. Ангорский кролик
 • 1. Акула-гоблін (вона ж акула-домовик)

25. Восьминіг Думбо

Відкриває хіт-парад дивовижних створінь забавний восьминіг. Він живе на великих глибинах (від ста до п'яти тисяч метрів) і займається переважно пошуком ракоподібних і червоподібний на морському дні. Свою назву, що нагадує про слоненя з великими вухами, восьминіг отримав завдяки двом плавникам незвичайної форми.

24. Нетопир Дарвіна

Істоти з сімейства нетопиревих зустрічаються у водах навколо Галапагоських островів.Вони жахливі плавці і замість цього навчилися ходити дна океану на своїх плавниках.

23. Китайський водяний олень

Це тварина отримала прізвисько "Олень-вампір" за свої видатні ікла, які використовуються в битвах за територію.

22. Звездонос

Невеликий північноамериканський кріт отримав свою назву завдяки колі з 22 рожевих, м'ясистих щупалець в кінці рила. Вони використовуються для ідентифікації їжі звездоноса (хробаків, комах і ракоподібних) на дотик.

21. Ай-ай

На цьому фото - одне з найбільш незвичайних тварин світу з назвою "ай-ай" або "руконіжка". Цей уродженець Мадагаскару відрізняється своїм унікальним методом пошуку їжі; він стукає на деревах, щоб знайти личинки, а потім прогризають отвори в деревині і вставляє подовжений середній палець, щоб витягнути здобич.

20. "Живий камінь"

Pyura Chilensis - це живі, дихаючі організми, що мешкають на чилійських пляжах. Їх зовнішній вигляд дозволяє їм уникати хижаків. Цікаво, що ці істоти мають як чоловічі, так і жіночі органи і можуть розмножуватися без допомоги партнера.

19. Риба паку

Прісноводні риби з людськими зубами водяться в річках в басейнах Амазонки і Оріноко, а також в Папуа-Новій Гвінеї. Кошмар місцевих рибалок, які бояться плавати у воді через те, що паку плутають чоловічі яєчка з горіхами, падаючими з дерев у воду.

18. Риба-крапля

Одне з найбільш дивних тварин світу. За зовнішнім виглядом цієї істоти можна сказати, що воно - втілене зневіру. Мешкає в глибоких водах біля берегів Австралії і Тасманії.

Риба-крапля живе в глибинах і її плоть являє собою гелеобразную масу з щільністю трохи менше, ніж у води. Це дозволяє "смутному" створення залишатися на плаву.

17. Східна довгошия черепаха

Цих черепах можна знайти по всій Австралії. Їх чудові шийки можуть досягати в довжину до 25 см.

16. Піпа звичайна

листкоподібні зовнішній вигляд суринамської пипи є природним захистом від хижаків. Ці жаби мають унікальний метод розмноження: самка метає яйця, а самець одночасно випускає сперму. Самка пірнає вниз і яйця потрапляють їй на спину, в осередку, де і знаходяться, поки молодим піпам не прийде пора народитися.

15. Краб-єті

В "волохатих" лещатах цього ракоподібних, що мешкає в глибинах південної частини Тихого океану, містяться безліч нитчастих бактерій. Вони потрібні для нейтралізації отруйних мінералів з води і, можливо, служать своєму носієві їжею.

14. Бородач

Ці красиві птахи мешкають на Евересті, в Гімалаях та інших гірських районах в Європі і Азії. Вони були майже знищені, тому що люди побоювалися, що бородані будуть атакувати тварин і дітей. Зараз на Землі їх залишилося тільки 10 тисяч.

13. Щучья морська собачка

Живуть в водах біля західного узбережжя Америки, можуть вирости до 30 см в довжину і мають страхітливо великі роти. Їх щучьі собачка демонструють один одному, як ніби цілуються. У кого рот більше, той і найголовніше.

12. Прикрашений деревне змій

Ожилий кошмар багатьох людей: змія, яка лазить по деревах, а потім стрибає вниз. Перед стрибком рептилія згортається спіраллю, а потім різко розвертається і впадає в повітря. У польоті вона витягується і плавно приземляється на нижню гілку або інше дерево. На щастя, на людей летючі змії не звертають уваги, їм цікавіше кажани, жаби і гризуни.

11. Північноамериканський какоміцлі

Батьківщина цього симпатичного звірка з сімейства єнотових - посушливі райони Північної Америки.Какоміцлі так легко приручити, що шахтарі і поселенці колись тримали їх в якості компаньйонів і дали прізвисько "кішка шахтаря".

10. Смугастий тенрек

Живе тільки в тропічних лісах Мадагаскару. Тенрек дещо схожий на дикобраза, а голки в центральній частині спини можуть вібрувати. З їх допомогою тварини встановлюють місцезнаходження один одного.

9. Рожевий морський огірок

Виглядає як персонаж фантастичного фільму, а на ділі - невинне істота. І більше нагадує медузу, ніж своїх родичів голотурій. Навколо його червоного рота перебувають щупальця, які викопують їстівну бруд з дна моря. Звідти вона потрапляє в кишечник істоти.

8. Ринопитеки

Знаменитий телеведучий і натураліст Девід Аттенборо одного разу зауважив, що ці дивовижні мавпи з носом-обрубком і синьою "маскою" навколо очей виглядають як "ельфи". А можна, дивлячись на них, сказати, що "пластична хірургія зайшла занадто далеко". Ринопитеки живуть в Азії, на висотах до 4000 метрів і рідко зустрічаються людям.

7. Рак-богомол

Барвистий ротоногих або рак-богомол проводить більшу частину свого життя ховаючись в норах. Здатний пробити стінки акваріумах шляхом переміщення зі швидкістю до 80 км на годину. Під час шлюбних ігор раки-богомоли активно флуоресцируют, причому довжина хвилі флуоресценції відповідає довжині хвилі, яку можуть сприймати пігменти в їхніх очах.

6. Панда-мураха

У число найбільш незвичайних тварин планети входить пухнаста істота з фарбуванням панди. Насправді це не мураха, а безкрила оса, що мешкає в Південній Америки. Вона дуже схожа зовні на мурашки, але, на відміну від нього, має потужне жало.

5. Лістохвостий гекон

Майстер маскування родом з Мадагаскару.Завдяки своєму хвосту в формі листа він може вписатися в "інтер'єр" місцевих джунглів.

4. Геренук

Важко повірити, що це довгошия очаровашка - НЕ міні-жираф, а справжня африканська газель. Для того, щоб дотягнутися до високих гілок, геренук не вистачає тільки довжини шиї. Доводиться ще вставати на задні ноги.

3. Китайська гігантська саламандра

Може вирости до 180 см завдовжки і масою до 70 кг. Якщо будете в Китаї і побачите в місцевій водоймі така істота, то знайте, вода в цій водоймі дуже чиста і холодна.

2. Ангорский кролик

Виглядає як результат експерименту по схрещуванню снігову людину з кошеням. Ангорські кролики були виключно популярні в 17-м і 18-м століттях серед європейської знаті. Їх не їли, а тримали в якості домашньої тварини.

1. Акула-гоблін (вона ж акула-домовик)

Першим номером нашого топ-25 дивних істот йде рідкісна акула, яку іноді називають "живим викопним". Це єдиний збережений представник сімейства скапанорінхових, в родоводі якого близько 125 мільйонів років. Акули-гобліни мешкають по всьому світу на глибинах понад 100 м, тому не є небезпечними для плавців.