Топ-20 найбільш незвичайних будинків світу

Найнезвичайнішим визнаний триповерховий солідний особняк, верхнім поверхом якого є справжнісінький турбогвинтовий пасажирський літак. І - не маленький. Коштує цей будинок в Нігерії.

На другому місці - 19-поверховий житловий будинок в Роттердамі (Нідерланди). Розташовані в випадковому порядку величезні балкони-тераси з волохатим озелененням надають йому вид кактуса з американських пустель.

Третє місце - мексиканський будинок, в якому годі й шукати жодного кута. Архітектору Хав'єр Сеносіайн, архітектор житла, підглянув ідею у природа. Він сконструював його за аналогією з раковиною океанського молюска наутилуса. У ньому навіть меблі - складова частина стін, і рослини ростуть всередині будинку.

Наступний - неймовірно хаотичний японський комплекс з дев'яти будинків. У розставлених як попало кімнатах важко розібратися. Чи то дитячий конструктор, то чи "Лего". Тут навіть щоб потрапити в туалет, потрібно "включати мозок". Архітектор сподівається таким чином продовжити життя мешканцям кварталу-пазла. Адреса: передмістя Токіо Мітакі. Над назвою теж можна поламати голову: "Оборотна доля"

Відзначено і кемеровчанін Микола Орєхов. Він побудував корабель. Не виявивши поруч моря, недовго думаючи, він перетворив судно в будинок. Чи не пропадати ж добру.

У канадській тайзі серед дерев повисли величезні ідеальні кулі з полірованого дерева з очима-ілюмінаторами. Ні, це - не НЛО й не приходьки.Це такі будинки - для "вільних духом".

Будинок догори дригом. Нагорі, як годиться - фундамент, а внизу - дах. Постарався поляк. Можливо, в такому будинку краще розумієш сучасне життя.

Хто живе в Спаській башті? Кубанський козак Михайло Щуров. Якщо його не зупинити, скоро проблема з перенесенням столиці буде вирішена.

Швейцарці просто взяли і вирили собі будинок в пагорбі. "Будиночок для хоббітів" виявився надто великим для карликів, тому будівельники вирішили пожити в ньому самі.

Канзас, США. Міська бібліотека у вигляді корінців гігантських томів. Повага до книги забезпечено на всі сто.

В Німеччині коштує багатоповерховий будинок, немов виліплений з пластиліну дошколенка. Називається "Лісова Спіраль".

Американці теж вирішили перекинути будинок з античними колонами, так зігнули одну з них. Неакуратно. Назвали: "Будинок Чудес".

Голландці накидали кубики як доведеться і оселилися в них.

Португалець взяв та й висвердлив будинок в скелі. Зате - надійно і безкоштовно.

В США в полі стоїть величезна козуб. А в ньому - НЕ гриби, а люди. Сім поверхів народу.

Якщо побачите цей будинок в Польщі, не щипати себе. Це не ви - п'яний, а він.

Хтось упустив величезну купу розчину, а в'єтнамець прогриз в ній нору. Триповерхову.