Топ-10 кращих зволожувачів повітря, рейтинг 2017 року

Сухе повітря є причиною багатьох проблем, від нежиті та кашлю до сухої шкіри і потрісканих губ. Інвестиції в хороший зволожувач повітря допоможуть зробити життя комфортнішим. Коштує такий прилад недорого, служить довго і вимагає мінімального догляду. Представляємо вам рейтинг кращих зволожувачів повітря 2017 року . Список був складений виходячи з оцінок користувачів на "Яндекс. Маркеті".

Зміст:

  • 10. Royal Clima Murrrzio
  • 9. Атмос 2652
  • 8. Ballu UHB-280 M Mickey Mouse
  • 7. Атмос 2715
  • 6. Ballu UHB-270 M Winnie Pooh
  • 5. Атмос 2640
  • 4. Атмос 2653
  • 3. Ballu UHB-275 E Winnie Pooh
  • 2. NeoClima NHL-060
  • 1. Marta MT-2659

10. Royal Clima Murrrzio

Середня ціна - 2 990 руб.

Площа покриття - 20 кв. м.

Дуже стильний зволожувач повітря для квартири, який напевно сподобається дітям і дорослим любителям котиків. Крім привабливого зовнішнього вигляду ця модель може похвалитися функцією ароматизації приміщення. Коли в зволожувачі закінчується вода, загоряється лампочка у регулятора потужності.

Недоліки: деякі користувачі скаржаться на шум від приладу, інші стверджують що він працює тихо. Мабуть, питання індивідуального сприйняття шуму.

9. Атмос 2652

Середня ціна - 4 750 руб.

Площа покриття - 35 кв. м.

Незвичайного виду модель зі зручним led-дисплеєм і акуратними кнопками, які заміняють ручки регулювання потужності. Є режим нічної підсвітки. Компактні розміри і тиха робота роблять цей зволожувач одним з кращих виборів для невеликих квартир.

8. Ballu UHB-280 M Mickey Mouse

Вартість в середньому - 4 990 руб.

Площа покриття - 20 кв. м.

Цей зволожувач, виконаний у вигляді Міккі Мауса, буде улюбленцем дітей. А дорослі полюблять його за тиху роботу, невелика витрата електрики і самостійне вимикання після випаровування всієї води. "Повного бака" Міккі вистачає на 13-14 годин роботи.

7. Атмос 2715

Усереднена ціна - 7 390 руб.

Площа покриття - 40 кв. м.

Потужний та якісний зволожувач повітря, розрахований на великі приміщення. Виглядає Атмос 2715 дуже красиво, і впишеться навіть в футуристичний інтер'єр. На максимальному режимі дволітрового бака вистачить на 8 годин роботи. Є режим автоматичного зволоження, і після досягнення потрібного рівня вологості в приміщенні зволожувач відключається. Працює безшумно і не потривожить самого чуйного сну.

До недоліків можна віднести високу ціну, але її зволожувач повністю відпрацьовує своєю функціональністю.

6. Ballu UHB-270 M Winnie Pooh

Середня вартість - 3 990 руб.

Площа покриття - 20 кв. м.

Ще один "мультяшний" варіант у списку найкращих зволожувачів. Цього разу це не Міккі Маус, а Вінні Пух, на черевці якого знаходиться регулювання потужності. При відсутності води пристрій вимикається автоматично, працює неголосно і відмінно підходить для невеликої дитячої кімнати. У ньому є очисний картридж, що дозволяє не турбуватися про появу білого нальоту.

5. Атмос 2640

Середня ціна - 4 750 руб.

Площа покриття - 30 кв. м.

Кумедний зовнішній вигляд цього пристрою нагадує чи то про штучні паростках, то чи про те, як би виглядала на голові робота зачіска в стилі "панк". Переваги цього зволожувача: великий 3. 4-літровий резервуар, зручне і просте управління, вбудований гигростат, і фільтр для пом'якшення води в комплекті поставки.

4. Атмос 2653

Середня ціна - 4 890 руб.

Площа покриття - 35 кв. м.

У добірці зволожувачів для будинку вже кілька моделей марки Атмос, з оцінкою "5 балів" від користувачів Яндекс. Маркета. Воно й не дивно, адже така різноманітність дизайнів, в поєднанні з доступною ціною, надійністю і великою обслуговується площею зустрінеш не у всіх виробників. У моделі 2653 великий 4. 5-літровий резервуар, незвичайний і яскравий корпус а-ля "шкатулка" з підсвічуванням. За відгуками зволожує прилад добре і при цьому не шумить, а що ще потрібно від хорошого зволожувача?

3. Ballu UHB-275 E Winnie Pooh

Продається, в середньому, за 4 900 руб.

Площа покриття - 30 кв. м.

Брат-близнюк номера шостого з нашого рейтингу, тільки охоплювана площа більше, плюс є вбудований гигростат і замість регулятора потужності зручна і наочна панель з кнопками. І ціна відповідно вище.

2. NeoClima NHL-060

Пропонується, в середньому, за 2 790 руб.

Площа покриття - 30 кв. м.

Цей хороший зволожувач повітря для будинку в суворій чорно-білій колірній гамі коштує дешевше, ніж аналогічні по обслуговується площі пристрою. У нього величезний 6-літровий резервуар, є індикація низького рівня води і фільтр попереднього очищення.

З недоліків: працює тихо, але все-таки не беззвучно.

1. Marta MT-2659

Середня ціна - 2 133 руб.

Площа покриття - 25 кв. м.

На першому місці в добірці оптимальних за ціною і якістю зволожувачів повітря знаходиться модель з простими формами і безліччю корисних опцій. У Marta MT-2659 є три режими інтенсивності зволоження, сенсорне управління і функція ароматизації. Працює пристрій безшумно, а 5-літрового резервуара вистачає на день роботи. Кращого варіанту, мабуть, за такі гроші не знайти.