Найстильніші готелі Венеції

Представляємо вашій увазі топ рейтинг найстильніших готелів Венеції . Венеція сама по собі дуже стильна і незвичайна країна в якій варто побувати кожному, але коли ви ознайомитеся з даними рейтингу, вам напевно стане простіше в питанні вибору готелю в який потрібно заселятися.

Зміст:

  • 1. Bloom & Settimo Cielo, San Marco
  • 2. Casa Martini, Cannaregio
  • 3. iQs, Castello
  • 4. Leonessa, Dorsoduro
  • 5. Locanda Novecento, San Marco
  • 6. Calle delle Erbe 272, Giudecca

1. Bloom & Settimo Cielo, San Marco

Готель затишний, прохолодний з терасами на даху і чудовим видом. Тут шість номерів в різних стилях. Двомісний номер від 125 євро з сніданком.

2. Casa Martini, Cannaregio

З номера з балконом можна відразу потрапити барвистий фруктовий ринок. А номери можна вибрати за настроєм: в прованському стилі, венеціанському або тосканському стилі 19 століття. У номерах багатий інтер'єр; тераси з численними квітами, де можна випити чашечку кави і відпочити. Двомісний номер від 76 євро.

3. iQs, Castello

Готель розташований за площею Сан-Марко, це новий дизайнерський готель в якому змішався ультрасучасний італійський дизайн, з сучасним живописом і фотографіями і новітніми технологіями. Інтер'єр дуже цікавий контрастує з традиційними венеціанськими готелями. Двомісний номер від 200 євро, з сніданком.

4. Leonessa, Dorsoduro

Чудові апартаменти в палаццо епохи Відродження з білими стінами і підлогою з предметами сучасного мистецтва, меблями в стилі Ле Корбюзьє: диванами і великим обіднім столом.Heдeля від 1950 євро.

5. Locanda Novecento, San Marco

Готель розташований в провулку серед безлічі бутиків. Дев'ять номерів готелю виконані в східному стилі з екзотичної меблями і предметами інтер'єру. Двомісний номер від 160 євро з сніданком.

6. Calle delle Erbe 272, Giudecca

Інтер'єр виконаний по дизайну Іларій Міан (Ilaria Miani) в сучасному стилі і розташований на острові Giudecca. Спальні з яблучно-зеленими стінами і червоними подушками. А вид з вікон на Базиліку святого Марка. Тиждень проживання від 3 000 євро.

Обов'язково відвідайте пам'ятки Венеції і не пропустіть можливість пожити в одному з найстильніших готелів, а то й кількох.