Різниця між новим і старим закордонним паспортом

Різниця між новим і старим закордонним паспортом

Новий і старий закордонний паспорт? Що за умовності? Якщо уникнути такої слизькій формулювання, то в цій статті піде мова про біометричний паспорт - новий стандарт паспорта, який пропонує нам федеральна міграційна служба Російської Федерації і його старому аналогу.

Зміст статті

  • Визначення
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Отже, новий закордонний паспорт - це офіційний документ, за яким громадянин нашої країни може виїжджати за межі держави. Саме завдяки біометричним даними, які "вбудовані" в документ нового зразка, спрощується процес ідентифікації і реєстрації людини, а також, так як біометричні дані унікальні (це може бути, наприклад, відбиток пальця або скановані зображення сітківки ока) такий документ стає складніше підробити. На першій сторінці такого паспорта знаходиться мікрочіп з записаними на ньому даними. Однак в нашій країні ці дані поки все-таки не вносять до паспортів, навіть нового зразка. Період дії нового паспорта досить великий - десять років.

А ось старий закордонний паспорт, до якого ми всі звикли, все ще має юридичну силу, проте його термін служби, як ми пам'ятаємо, вдвічі менше.І сума держмита, яку необхідно заплатити, у випадку зі старим варіантом документа в два рази менше, за нові технології доведеться платити. Кілька також відрізняються і анкети, які необхідно заповнити для отримання нового і старого закордонного паспорта. Фотографія для паспорта нового зразка повинна бути зроблена тільки в ФМС, а для закордонного паспорта старого формату - практично де завгодно.

натисніть на картинку для увеліченіяОтлічіе нового закордонного паспорта від старого до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Новий закордонний паспорт спрощує ідентифікацію людини, потенційно може містити біометричні дані громадянина
  2. Новий закордонний паспорт видається на термін 10 років, а старий - на 5 років
  3. Новий закордонний паспорт коштує істотно дорожче
  4. Для нового закордонного паспорта необхідно фотографуватися в ФМС.